Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dohányos kismamák ti hogyan...

Dohányos kismamák ti hogyan tettétek le a cigit?

Figyelt kérdés
Csak dohányos kismamák válaszoljanak ha lehet.Az a kérdésem mennyi cigit szívtatok illetve hogyan tudtátok letenni.Sajnos én nem hogy undorodnék tőle még jobban kívánom.
2016. máj. 13. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Hát, én nem vártam meg, hogy kismama legyek, leszoktam előtte. Úgy kell leszokni, hogy nem gyújtasz rá. Persze, hogy kívánod, mert függő vagy, de akkor sem szabad rágyújtani, majd elmúlik a függőség. Én amúgy napi 2-3 dobozzal szívtam, és úgy tettem le, hogy elhatároztam, többé nem gyújtok rá. És tartottam magam ehhez, pedig nagyon szenvedtem eleinte. Más receptet nem tudok.
2016. máj. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem könnyen ment, teljesen átértékelődtek bennem a dolgok. Pozi teszt után rá akartam gyújtani egy utolsó szál cigire, de úgy éreztem, mintha egy kanál mérget kaptam volna be. Mart, égetett, annyira rossz volt, hogy szülés/szoptatás után se szoktam vissza.
2016. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Napi 1-1,5 dobozzal szivtam,igazabol ahogy pozitiv lett a teszt nem gyujtottam ra többet(nem tervezett terhesseg volt,elegge meglepett)...semmi trukkom nem volt,max. Annyi,hogy mindig is gusztustalannak tartottam,ha egy terhes no dohanyzik,igy nem akartam "szembekopni" magam.az elso 1-2 het volt nagyon sz.r...utana mar siman ment

Sok sikert,menni fog!

2016. máj. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű dolgom volt, mert undorodtam a cigiszagtól, hányni tudtam volna tőle
2016. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul viseltem. Egyszerűen nem gyújtottam rá de néha úgy éreztem nem leszek elég erős ehhez. Ilyenkor google a barátom és elolvastam azt amit azért tudunk is, a dohányzás káros hatásai terhesen. Újra és újra elolvastam ugyanazokat a sorokat amikor szükségem volt erre. 2 hétig volt nehéz, mikor már volt szivhang is az eszembe se jutott a cigi. Sajnos én visszaszoktam szoptatás után de a napi 1-1,5 doboz helyett átlag napi 5 szálat szívok.
2016. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehet megkövezni! Én nem tudtam letenni teljesen :( A reggeli és délutáni kávèm mellé maradt a cigi is :( volt h rosszabb napomon 5-6 szál is elment Nem vagyok rà büszke, sőt kifogásokat sem keresek..... Nem ment és kész! Remélem neked sikerült! Jó babavárást
2016. máj. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Aki felelősség teljes az egyből lerakja.. Mi a férjemmel egyből mind a ketten leraktuk a cigaretátt amikor elhatároztuk, hogy kisbabát szeretnénk. Pedig erős dohányosok voltunk. Ne mondja már senki, hogy olyan nehéz letenni.. Pl. Édesapám 20 év dohányzás után simán letette a cigit, ennek már 4éve. édesanyám végig dohányzott a legkisebb húgommal amikor terhes volt vele. Most meglehet nézni..A huginak az immunrendszere egyenlő a nullával.
2016. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Snorri ***** válasza:
59%
Aki nem dohányzott kismamaként, az nem tud hasznos tanácsot adni? Azért én leírom. Igaz én előtte szoktam le, de egy nem tervezett baba más ugye. Nekem a biorezonancia segített. Nem tudom lehet-e várandósan, utána kell érdeklődni. Van aki mondja, hogy kamu, de nekem bejött. Én előtte többször próbáltam, majd megőrültem. A kezelés után pedig semmi. Egy-két hétig még bennem volt a mozdulat, de utána az is megszűnt. Nem szenvedtem egyáltalán. Van kifejezetten dohányzásról leszoktatás biorezonanciával, kb 5-6000 ft. Utána sok folyadék, c vitamin, ennyi. Beszélj az orvosoddal, ő el tudja mondani, hogy esetleg hány szálat szívj, ha nem tudsz leszokni teljesen. Sok sikert!
2016. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én napi fél dobozzal szívtam kb, ha meg volt valami (barátnőzés, borozás stb, akkor elment napi 1 doboz).

Amikor megcsináltam a tesztet és pozitív lett, rögtön letettem a cigit és nem szívtam többet.

Előtte 15 évig dohányoztam. Én nem kívántam terhesség alatt szerencsére, meg utána sem elég sokáig. Kb 2 év múlva majd' meghaltam érte, akkor elszívtam egy szálat , de fúúúj, nagyon rossz volt. :)

2016. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első terhességnél pozi teszt után egyszerűen nem gyújtottam rá többet. A fiam 3 éves korában visszaszoktam, napi 1-1,5 dobozzal elment. Most a második terhességem elején pozi teszt után még kb. 1,5 hétig cigiztem, de már jóval kevesebbet, és csak a munkahelyen (napi 6-7 szálat).

Utána nem csökkentettem, hanem egyik napról a másikra egy szálat sem szívtam. A férjem cigizik, kb. napi fél dobozt szív. Itthon keveset, 1-2 szálat, de rosszul vagyok, ha megérzem rajta. Olyankor gondolkodom el rajta, hogy ez mennyire büdös. Szegény fiam anno így ölelt és adott puszit, hogy ezt kellett szagolnia?

Remélem a lányom születése után már nem szokom vissza.

2016. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!