Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki járt úgy, hogy hírtelen...

Valaki járt úgy, hogy hírtelen lebetegedett? Tegnap 8 körül még tök jól voltam és rá 2 órára belázasodtam, meg a manduláim is megdagadtak. Valaki valamilyen házi tippet tud? 13 hetes terhes vagyok. Itt Londonban borzasztó az orvosi ellátás

Figyelt kérdés
2016. máj. 14. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Torokfertőtlenítőt használhatsz. Azt szerintem ott is lehet vény nélkül kapni a patikában. Illetve vehetsz be fájdalomcsillapítót.

Viszont ha nem javulsz 3 nap alatt, pláne még rosszabb is lesz, akkor irány az orvos, mert lehet bakteriális eredetű a fertőzés, arra meg antibiotikum kell.

2016. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 hetes terhes vagyok. Nemrég voltam beteg láz, torokfájás stb. Az orvosom azt mondta hogy semmit nem szabad szedni mertnem tudják hogy milyen hatással van a magzatra. Nagyon szar gyógyszer nélkül de próbálj meg házi gyógymódokat alkalmazni mint pl.: torokra sós vizes gargalizálás, hűtőfürdő, hidegvizesborogatás stb.

Remélem tudtam segíteni.

Jobbulást !

2016. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en lazas voltam a 8. heten szinten mandulam.fajt es az orvos antibiotikumot irt, augmentint....a.sos vizes gargalizalast o is javasolta, de azt modnta azonnal kezdjem el az abtibiotikumot es a lazcsillapitot (algopirin, panalgorin) mert a hősokk, tartosan magas laz veszelyes a babara, sokkal veszelyesebb mint a gyogyszerek...mar pedig egy gyulladas lazzal jar es magatol nem fog elmulni. szoval en nem szorakoznek otthoni prakikakkal hanem huznek az ugyeletre barmilyen is az ellatas. a lanyom egyebkent makk egeszseges azota, 2 eves :)
2016. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!