Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon a babát érzem?

Vajon a babát érzem?

Figyelt kérdés
16+2 napos terhes vagyok. Amikor ülök vagy az oldalamon fekszem folyamatos lüktetést érzek, mintha a szívem a hasamban dobogna. Első terhességem és tudom, hogy még elég korai érezném a babát de ezt csak mostanában érzem ilyen erősen. Néha kicsi pukkanást is érzek.

2016. máj. 14. 17:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis 16 hét és 2 nap
2016. máj. 14. 17:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak a hasi ütőér?
2016. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen,hogy a babádat érzed.☺
2016. máj. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A lüktetést verőér okozza, mert a méhednek sok vérre van most szüksége. De 16 hetesen én is éreztem, nekem is első terhesség volt, a pukkanás érzés már lehet a baba.
2016. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy érzed már 16 hetesen, simán, csak kérdés hogy hol érzed, mert a méh még azért jóval köldök alatt van ilyenkor.

A lüktető érzés az nem a baba, hanem a saját szívverésed, mint már írták.

2016. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet h a babat erzed vagy valamit vele kapcsolatban.eleg vastag ter valasztja el a babat szoval 19.hetig nehezen lehet erezni hogy ő az vagy sem.:)
2016. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A tegnap egymás után többször is éreztem apró kis buborékokat. Ha a baba volt akkor ez mennyire lesz gyakori? Naponta fogom érezni vagy csak néha?
2016. máj. 16. 06:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Az elején csak néha, mert akkora helye van még, hogy elúszkál, és akkor lehet napokig nem érzed. Minél kisebb lesz a helye, annál jobban és többször érzed. A végén majd azt kívánod "csak 5 percre állj le" :)
2016. máj. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
En is a 16.heten kezdtem érezni a babát , eloszor kételkedtem hogy ő az de aztán amikor másnap es harmadnap ugyan az az érzés volt csak picit erősebb mar tudtam 😊 Egyébként nekem is első baba. Most 19 hetes vagyok es hihetetlen mit össze kalimpál es tornázik 😊
2016. máj. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma is éreztem a kis buborékokat, csak erősebben :)
2016. máj. 17. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!