Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindegyik kötelező ultrahangon...

Mindegyik kötelező ultrahangon meghatározzák a szülés várható idejét?

Figyelt kérdés
A 12 hetes ultrahangon vissza vettek egy héttel. De az utolsó mensihez számítva így a szülés 41 hétre van kiírva. Legközelebb 18 hetesre fogok menni ott megint rajta lesz a kis ultrahangos papíron a szülés várható ideje ?

2016. máj. 17. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem az első genetikai uh után többé nem változtatták meg. sőt, amikor már megvolt a császár időpontja napra pontosan, akkor se azt kérték el pl. CTG előtt.
2016. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 3nappal csökkentették a napokat. Eddig 11.22-re voltam kiírva, most már 11.19-re. És ez a 12. hetes ultrahang után változott. De mint tudjuk, ezek csak kb.-i időpontok.
2016. máj. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a babák a 12. hét után eltérően növekednek. Van, amelyik a 40. hétre alig 3 kiló, van, amelyik 5 kiló. Eszerint előbbinek kb. 45. hétre, míg utóbbinak a 35. hétre kellene születni a mérete alapján. :) Remélem érted, mire akarok kilyukadni. A te logikád szerint minden babának ugyan azt a súlyt kéne elérnie a 40. hét betöltésére.
2016. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen igen értem mit mondasz! Köszönöm a válaszokat.
2016. máj. 17. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is változott, de mindik az utolsó mensi alapján kiszámítottat kell figyelembe venni. Azt, amit a kiskönyvedbe beírtak. Azért is, mert ha csak 1mm-el is tovább húzza a nyilat a monitoron, már több nap eltérés van, mivel nagyobb méretet mér a gép.
2016. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!