Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem betöltött 11. héten...

Érezhetem betöltött 11. héten a baba mozgását? 2. terhességem. Alhasnál érzek valami kis mozgást. Lehet már a baba?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A pici pukkanások már ő, bizony :) Sokan nem hiszik, ne aggódj, attól még lehet érezni. Sokan vagyunk így, akik ezt átélik, átélték.
2016. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magàt a babát nem maximum ami miatta van vagy o okoz szóval végülis igy is mondhatjuk

Érezheted :)

2016. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ilyenkor, hogy tedd oda a kezed, 11 hetesen már én is éreztem, de csak annyit, hogy feszül, de gyanús volt, hogy mindig kaja után, így fekve odatettem a kezem és bizony a baba volt :)
2016. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Letezik, hogy neha en is a picit erzem?? 1babam lesz 14 hetes vagyok .. viszont nagyon vekony.. es tegnap is mintha ereztem volna, hogy valaki megbokott volna.. pont a hasam aljan volt a kezem :)
2016. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is màsodik babàmat vàrom, szintén 11hetes vagyok. Én is érzek ilyen bubikat néha meg olyan remegés szerüséget. Eddig csak ülő helyzetben éreztem. Az első babàmmal 14hetesen éreztem ezeket.
2016. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!