Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A B6 vitamin, amit hányingerre...

A B6 vitamin, amit hányingerre kell szedni, ugyanaz mint a Magne B6?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen csak a Magne B6-ban van magnezium is. Jo ha vannak kisebb gorcseid, de ha nincsenek akkor is szedheted artani nem tudsz vele.
2010. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.A MagneB6-ban van magnézium is, komplexebb készítmény.A sima B6 vitamin (pl.Béres) alkalmasabb hányinger csillapításra.Nekem legalábbis bevált.Akkor vettem be, ha már nagyon szenvedtem.Hányni nem kellett, de az inger jobban kínzott.Mindig elmulasztotta.A Béres B6 30 darabos, és kb. 400-500 Ft között van.
2010. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első nem jól írta.

A sima B6 vitamin így külön is kapható patikában,pici tabletta formában,és tipikusan hányingerre,hányás csillapításra van.

A Magne B6 való sima izom lazításra,görcs megszüntetésre.

2010. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a b6 vitamin kb annyit ér hányinger ellen (még extra nagy, 60-100 mg-os dózisban is) mint a "sóhajts mélyeket" vagy igyál kamilla teát, meg szopogassál gyömbért. semmit. hányingerre daedalon meg cerucal való, nem b6 vitamin.
2017. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kacsa Tibor válasza:
Az utolsó válaszolóval azért vitatkoznék. Egyrészt a B6 vitamin csökkenti a hányigert, bár tény és való, hogy nem annyira erős, mint egy daedalon. De pont ez a lényege. A daedalon nem mindenkinek jó. Van aki fáradékonnyá válik tőle, van akinek fáj tőle a gyomra.
2018. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!