Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhesen felvesznek?

Szerintetek terhesen felvesznek?

Figyelt kérdés

Eddig bébiszitterkedtem az volt a foglalkozásom,de amióta kiderült,hogy terhes vagyok azóta nagyon vigyáznom kellett az elején,nem emelhettem,nem erőltethettem meg magamat.

Most pedig az sincs,a párom dolgozik,de beszeretnék segíteni,de sajnos eddig mindig azt kaptam hogy terhes nőket nem vesznek fel.


Hova tudnék elmenni?15 hetes terhes vagyok.


2016. máj. 18. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. sehova.
2016. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bella169 ***** válasza:

Sehova leginkább.

Senki nem akar terhes nőt alkalmazni. Jó esetben dolgoznál pár hónapot, majd elmennél táppénzre, utána meg szülsz. Így senki nem vesz fel.

Maximum alkalmi munkákat tudsz megcsípni, esetleg otthoni melót (ez azért ritka, inkább saját vállalkozással oldható meg)

2016. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól "kaptad", nem fognak felvenni sehova. Otthon tedd magad hasznossá.
2016. máj. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

senkinek nem kell terhes munkaerő, mert próbaidő után védett lesz, évekig tartani kell neki a helyet, majd ha vissza kíván jönni akkor kötelességük visszavárni.

arról nem is beszélve, hogy miután lejár a próaidő, nagy eséllyel nem lesz kedve már dolgozni és tp-re megy aminek a munkáltatónak 1/3 fizeti.


nyilván egy jó munkaerőért, aki sok éve ott dolgozik és majd még sok évet fog lehúzni, azzal együtt örül egy cégtulaj., de én megértem, hogy nem szeretne terhesen alkalmazni senki...


próbálj meg kitalálni valamit, pl. ha tudsz varrni akkor varrj kitakarókat névvel hímezve vagy köss kis kardigánokat, ilyesmikkel azért lehet keresni :)

2016. máj. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha dolgoztál volna terheség előtt és akkor is mikor teherbe estél,nem lenne baj. kismamákat védi a törvény,de igy nem vesznek fel sehová csak otthon készitesz kézimunkát,eladod csak ugy
2016. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"eladod csak úgy " úr isten, memmyire nincsenel képben az emberek a jogokkal, törvényekkel. Minimum vállalkozás, de akkor azt fizetni kell havonta ha van ha nincs bevétel és lássuk be, 7 éves tapasztalattal a hátam mögött, kezimunkabol ritka az aki felszínen tud maradni. N egyszerű a helyzet sajnos a terheseknek :(
2023. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!