Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi nátha + allergia?

Terhességi nátha + allergia?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 hetes kismama vagyok, szinte kezdettől fogva kínoz a terhességi nátha, és a 3. hónaptól kb. az allergiám is eddig nem tapasztalt szintre erősödött. :( Ma reggeltől az orromból vízesés szerűen ömlik a lötty, de emellett úgy be van dugulva, hogy levegőt egyáltalán nem kapok. Afrin spray-vel fújom, próbálom a lehető legkevesebbet használni, de emellett semmi terhesség alatt szedhető gyógyszert nem találok. A Xyzal, Zyrtec és társaik ellenjavallottak várandósság alatt:( esetleg valami tippet tudnátok adni, hogy mit lehetne bevenni? Köszönöm előre is!

2016. máj. 20. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván az sem mindegy, mire vagy allergiás. Én poratkára, és állandóan szteroidos cuccokat használtam, igaz kúra szerűen.

A terhességeim alatt én az 1-6 éves gyerekeknek való Nasivin Orrsprayt használom.

Nekem csak akkor van problémám, ha vízszintesbe fekszem, mert akkor nem kapok levegőt csak orrsprayvel, viszont aludni csak úgy tudok, ha az orromon kapok levegőt.

2016. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sajnos poratka, pollen (mogyoró főleg) is. Én a terhesség előtt volt, hogy hónapokig elvoltam gyógyszer nélkül, de most annyira rossz, hogy már sokszor elsírom magam. Nappal is, munka közben a legnehezebb, mert alig tudok beszélni tőle, azt pedig kell a munkahelyemen. Most kaptam egy tippet; Coryzalia, ez valami homeopátiás bogyó, én nem igazán hiszek ezekben, szerintetek érdemes kipróbálni?
2016. máj. 20. 12:15
 3/4 mi a fene ***** válasza:
Próbáld meg, nem árthat.
2016. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próváld meg a homeopátiásat. Nekem volt h semmit sem használt, most meg a Homeogene 9 egy kezdődő tüszős mandulagyulladást fordított vissza. Ennyit évek óta nem voltam beteg, mint most a terhesség alatt, mást nem nagyon merek beszedni.

Persze, ha kell volt már antibiotikum is, de a doki se látta szükségesnek most. Pedig előtte sosem úsztam meg, ha elkezdődött. Ki néne venni a mandulámat....

2016. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!