Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimaradt mensi idején minden...

Kimaradt mensi idején minden hónapban előfordul barnás, rózsaszínes folyás, tehát vhonnan szivárog egy kis vér!? Ez legutóbb csak egy napig tartott, most megint van, de most már 2 napja tart. Normális ez?

Figyelt kérdés
Említettem a védőnőmnek, meg orvosokkal is beszéltem, hogy mi lehet,ez egyik azt mondja a terhesség elején ez normális, hogy egy két hónapig még emlékszik a mensire a szervezet, és még nem tölti ki teljesen a baba a méhet, addig itt-ott leválik és az lehet...!Most voltam UH..épp hétfőn, ott ha lett volna vmi placenta leválás vagy vmi, akkor azt látták volna, nem ?Bár eddig minden oké volt, nem tudom, lehet, hogy UH.is okozott vmi kisebb leválást?Mert másnap reggelre kezdődött és még mindig nem múlt el!Tegnap ahogy voltam konzultáció, meghallgíttuk a szívhangot, ami ott volt és 160-at vert, ami állítólag rendben van !Vki hasnolóban szenved, hogy minden hónapban ugyanakkor kb.,mikor kellene mesniznie, 1-3 napig tart neki ilyen folyás ?Segítsetek :( Félek...bár azt mondják, amíg nem görcsös meg nem erős vérzés baj,nincs baj,de én akkor is aggódom, sokat fekszem, a múltkor ezt egy nap alatt kihevertem !Most meg még mindig nem tisztul :( ! 12+3 napos kismama ! Köszi előre is
2008. szept. 25. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen pár hónapig,és azt mondták nekem is,hogy még rá kell eszmélnie a szervezetemnek,hogy már nem kell menstruálnom,mert a baby-nek szüksége van a bennem levő "cuccra".Addig nincs semmi gond,amíg nem élénk piros a vérzés,és nem jár erős görccsel.Jó egészséget a továbbiakban!31 hetes kismami
2008. szept. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most kicsit könyebb... :)Csak azt nem értem, hog ynem hogy egyre kevesebb lenne, ahogy előre haladok a terhességben...hanem multkor csak 1 napig volt,most meg már 2 napja tart, és nem alszok éjjel, mikor kimegyek pisilni és még mindig ott látom a papíron...:(íolyan húslé színü néha,és megijeszt...de reggelre meg mér barnásabb...és akkor utána csak felidegesítem magam, nem tudok vissza aludni, már tegnap a herpesz is kijött rajtam !Amúgy a többi napon szépen kistiztult a múltkor is, csak mindig ezeken a napokon jelentkezik...:(tehát a hónap többi napján soha nem jelentkezik ilyen "váratlan vérzés" szerencsére !!Neked is több napig tartott néha ? :(
2008. szept. 25. 11:42
 3/6 A kérdező kommentje:
VÁROK MÉG MÁSOKTÓL IS HASONLÓ HELYZETET ÁTÉLT VÉLEMÉNYEKET !!! :) Köszi :)
2008. szept. 25. 11:44
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességemmel volt ilyen 4-5 hónapig tartott,hogy azokon a napokon amikor meg kellett volna jönnie,barnás folyásom volt.De az is lehet,hogy nem a méhből hanem a felpuhult és érzékeny hüvelyfalból jön egy kis barnás maszatos folyás.A mostani terhességemnél a 12. hétig barnáztam.hol erősebben hol gyengébben de folyamatosan minden nap.többször mentem uh.-ra,hohy honnan jöhet mitől lehet,de hála az égnek a baba mindvégig jó volt és fejlődött.Az orvosom mikor megvizsgált meg tudta állapítani,hogy a méhből jön,ami lehet attól hogy a beágyazódásnál vérömleny keletkezett és az tisztul,de egyéb miatt is lehetséges ilyen pl.a hormonok rendeződése.Szóval amíg nincs piros és/vagy erős vérzés,és a baba jól van és fejlődik,nincs mit tenni.Hidd el minden rendben van és lesz!
2008. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúú de jó, hogy ezt ilyen részletesen leírtad :) Köszönöm..akkor nem csak én vagyok ezzel így :( Az én aggódásom csak azért ilyen erős, mert én meg még ráadásul külföldön vagyok terhes(Angli), ahol csak a védőnmmel(aki ráadásul férfi :) ), tudtam tegnap részletesen átbeszélni a kételyeimet...mert itt nem divat a nőgyógyász...pedig nem ártan, mert a hüvely folyásommal is lenne mit megnéztetni, mikor rendes..normális,nem vérezget! No, de mindegy, most már lenyugszom, a múltkor is elmúlt..remélem most is el fog :)Fekszek, pihizek, csak pisilni, enni kele fel.Nekem is mondták otthoni orvosok, akikkel kapcs.tudok kerülni néha, hogy ez a 4 hónapra lehet már el fog múlni, de addig még előjöhet...! :(
2008. szept. 25. 12:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen!Előzö válaszoló vagyok:)Szerintem akár divat akár nem a nőgyógyászati vizsg. ott kint nyugodtan elmehetsz megnézetni.A folyásról még annyit,hogy terhesség alatt megnövekedhet a mennyisége.De természetes "eü szagú" és nem darabos fehér, vagy netalán elszíneződött akkor teljesen normális.És még valami!a belső ösztönök nagyon sokat segítenek,csak figyelj rájuk és tudni fogod te magad is mikor van baj,és mikor megy minden normálisan.Úgy ahogy annak lennie kell:)Nagyon szép babavárást kívánok nektek!
2008. szept. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!