Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális h 28 hetesen nem...

Az normális h 28 hetesen nem érzem magam terhesnek?

Figyelt kérdés
Ha nem lenne a has a mozgó babával, nem is érezném,h más állapotban vagyok!Semmi tünetem nincs,nem érzem magam nehéznek se.És a hasamat is olyan laposnak érzem. 7-8 kg hízás után most vagyok 62kg/173cm. Más hogy van?
2016. máj. 23. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
27+4 vagyok, és én is sokszor elfelejtem, hogy terhes vagyok. Reggel pl még mindig meglepődök a hasamon, hogy milyen nagy :D Én eddig 3-4 kg-t híztam, 166/69. De jó neked ha nem érzed magad máshogy, én pl már alig tudok állni sokat, fáj a derekam, ha leülök néhány székből kell segítség hogy fel tudjak kelni, néha még mindig hányok... Fiú vagy lány lesz? Mikorra vagy kiírva? :)
2016. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mono144 ***** válasza:
Bár én még csak 15 hetes vagyok én sem érzem terhesnek magam :) Annak ellenére hogy nem az első babám :) Szóval egyén függő hogy ki hogyan viseli ezt az időszakot. Nálam pl. most rúgott egy elég erőset. Ebből tudatta velem, hogy hahó itt vagyok :D Aztán ennyi is volt :D
2016. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 28 hetes kismama vagyok. Ha nem lenne hasam és benne egy folyton pörgő kiscsajszi, akkor nem is gondolnám, hogy terhes vagyok. Igaz, én már 10 kg-ot híztam és pluszal is kezdtem, de nekem nem megerőltető. Második gyerkőc. Sokat bicajozunk a naggyal, na ezért is kaptam már jó sok fejmosást, hogy nem kéne már... De sokkal könnyebb nekem úgy közlekedni, mint gyalog, meg hát autónk sincs, én vásárolok be, könnyebb azzal hazatolni a cuccot, mint cipekedni. Védőnő, orvos sem tiltotta, előtte is bicajoztam sokat, csak annyit mondtak, hogy amíg nem megerőltető, nem viszem túlzásba, addig lehet. Meg hát azért egy 6,5 éves fiúval kell ám pörögni, focizunk, tollasozunk, hozni-vinni kell oviba, edzésre, különórákra...
2016. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális 😊

28 hetesen èn se èreztem magam terhesnek,de most 32 hetesen annál inkább.

Savam van,nem kapok levegőt ès aludni sem tudok 😊

2016. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!