Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kapni a legolcsóbb terhess...

Joker2244 kérdése:

Hol kapni a legolcsóbb terhességi tesztet? Árban mennyi?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam ilyet.... Csakis kiváncsiságból kiakarok próbálni egyet :D
2016. máj. 23. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Fastest.hu-n vettem, nem vészes áron. :) Vaterán is van. Ezek a piacon a legolcsóbbak tudtommal. De egy Auchanban is akármikor tudsz venni pár száz forintért, és akkor nem kell internettel és postával szenvedni.
2016. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annak mi értelme?

300 környékén van tesztcsík, amit bele kell mártani egy pohár pisibe.

Az egyből "lepisilhető" fajták 700-tól indulnak.

2016. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Sziasztok

rendesen meg jött a menstruációm viszont nagyon gyenge volt és szokatlan a végén ilyen barnás volt

s fogam miatt szedtem advil ultrát okozhatta a gyógyszer?


ne haragudj hogy ide írok

2016. máj. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Advilnak nincs hatása a menstruációra. A terhességi teszt ára meg lófütty ahhoz képest, amennyibe a gyerek kerül. Ha tesztre sincs pár száz forintod, akkor költsd a pénzt gumira inkább, abból vegyél minőségit.
2016. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az x-epilt szoktam venni, 500 ft és rögtön kettő darab van benne, szóval lesz mivel játszanod. mindamellett nem lesz egy nagy élmény, be kell mártani a vizeletedbe és 3 perc múlva lesz rajta egy darab csík, ha kettő csík lesz, akkor viszont gáz van, mert véletlen terhes lettél.
2016. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak "poénból" akarsz csinálni, akkor DM-ben az x-epil teszt 400 ft körül mozog, ebben 2 darab van. De ha élesben kéne tesztelgetéshez, ebay-ről éri meg venni, 1500 ft-ért 30-50 darabot is kaphatsz.
2016. máj. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
18:44 köszönöm a válaszodat azt hittem a gyógyszer miatt van
2016. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!