Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után 2. terhességnél...

Császár után 2. terhességnél mi lehet ez a hasfájás?

Figyelt kérdés

28 hetes kismama vagyok. A 2. terhességem, az első császárral végződött, lassan már 7 éve.

Tegnaptól érdekes módon elkezdett fájni a hasam alja, ahol a császáros heg van, de nem kívül, hanem belül. Nem igazán tudom leírni az érzést, olyan, mintha egy késsel "karcolnának". Nem erős fájdalom és nem folyamatos, de azért kellemetlen.

Belső hegem fájhat? Azt gondoltam, ennyi idő elteltével nem fog gondot okozni. Jövőhéten tudok csak menni orvoshoz.


2016. máj. 27. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ambulanciára menj be, vagy az ügyeletre, a maszek orvosodra ne várjál most. Majd mutasd meg a papírt lefeljebb neki, amit kapsz.
2016. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!