Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen van valamilyen...

Terhesen van valamilyen fejfájás csillapító amit lehet szedni?

Figyelt kérdés
Amióta beléptem a 4. hónapba 2 naponta fáj a fejem ès van, hogy aludni sem tudok tőle. Iszom vizet és borogatom, de van amikor nem segít. Tudtok esetleg valmi ajánlani ? :(
2016. máj. 28. 00:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Paracetamol tartalmút szabad.

Én Ben-u-ront szoktam bevenni, ha nem múlik sehogy sem.

2016. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Terhesség alatti gyógyszerezésről CSAK orvost vagy gyógyszerészt kérdezünk meg! Nem egy laikus fórumot, ahol vagy rosszul emlékszik valaki, vagy egyszerűen nem ért hozzá.

Ne játszadozz a magzat egészségével.

2016. máj. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
Advilt az első két trimeszterben lehet (én azt vettem be, mikor kellett, sajnos nagyon fejfájós lettem), harmadik trimeszterre Algopyrint ajánlott az orvosom (jól emlékszem, pár hónapja volt).
2016. máj. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

2. válaszolónak igaza van.

Egyébként paracetamolt lehet. Pl. Panadol. De adagolás, gyakoriság, hatóanyagok miatt menj el a nődokidhoz.


Én is fejfájós voltam az elején (migrénszerű). Nem vettem be gyógyszert. Sajnos a terhesség ezzel is jár.

2016. máj. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Panadol, Algopyrin. Orvosom mondta mindkettőt, nyugodtan szedheted az Algopyrint is.

28hkm

2016. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp orvost kérdezz meg, mikor én vártam az elző 2 gyerekemet, mindegyiknél csak paracetamol tartalmút lehetett. Semmi mást nem (advil, algopyrin - ezen azt hiszem tiltva is van)
2016. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A dokim még 2 hétig szabin van :/ azért gondoltam, hogy itt gyorsan felteszem hátha
2016. máj. 28. 10:05
 8/13 anonim ***** válasza:

ben-uront szedek, paracetamol.

az ára is jó 480Ft, a panadol sokkal drágább.

2016. máj. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a 13 hetes vizsgálaton kérdeztem a dokimat (10 hete), hogy fejfájásra mit szedhetek, mert pont előző nap fájt a fejem nagyon. Paracetamol tartalmúakat mondta, pl. Panadol. Illetve azt, hogy azért lehetőség szerint csak alkalmanként. Szerencsére nem kellett még bevennem.
2016. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor telefonálj be a szülészetre (én is kerestem már őket hasonló kérdéssel, ott mindig van szülészorvos), vagy ügyeletre, vagy kérdezz meg egy gyógyszertárost.
2016. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!