Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondhatóak ezek...

Normálisnak mondhatóak ezek az adatok a sulyommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
9 hetes voltam, amikor először jelentkeztem a vedononel. Akkor voltam 62,7 kg. Ma ismét voltam nála most vagyok 16+5 hetes és 63 kg. Normálisnak mondható ez az adat ?
2016. jún. 1. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

komolyan, ez a nap kérdése :D

majd írj 4 hónap múlva és megírjuk, hogy keveset vagy sokat híztál! :)

2016. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit sokat híztál. 62,9 kg-nak kellene lenned.
2016. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél szigorú magadhoz ez meg nem sok !! De ha megszületett a kicsi , majd fokozatosan figyelj oda mit eszel :)
2016. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez kevés hizás normális jo érték,majd 20 vagy 25.hétől többsuly gyarapodásodlesz
2016. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, hogy eddig meg nem hiztal, majd ugy a 20. hettol mar biztosan fogsz. A babad kb 85 gramm, meg nagyon picike. Olyan embert is ismerek egyebkent, aki az elso trimeszter alatt annyit fogyott, hogy vegul annyi kiloval ment szulni, mint amennyivel teherbeesett.
2016. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a 30. Hettol kezdtem el hizni 😜 12 kilovalvagyok most tobb mint a 6. Heten :)

38hkm :)

2016. jún. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!