Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kezdödik a jósló fájás?...

Hogy kezdödik a jósló fájás? Nekem egy fél órája kb 20 percenként hasogat a hasamalja. Ez már az?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jóslófájás még nem szülési fájdalom. Gondolom te arra gondolsz, hogy esetleg elkezdődhetett... A hasogatással nem tudom, hogy milyen érzésre gondolsz, de a szülési fájdalom az görcsszerű, és biztos tudni fogod, ha azt érzed. Akkor kezdődik el a szülés, ha rendszeres időközönként fáj. Nekem is kb. 20 percessel kezdte, aztán átcsapott 5 percesbe...
2008. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?Hogy érted azt hogy fél órája 20 percenként?
2008. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
31 hetes vagyok bocsi nem fél órája hanem kb egy órája. A fájdalom meg olyan hogy jó erösen belehasít a hasamaljába és teljesen össze húzodok mert anyira fáj.
2008. szept. 25. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De most egy pontban szúr, vagy úgy az egész görcsöl? Még nagyon korai lenne... Ha gyanús, menj dokihoz.
2008. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, egész este fájt a hasam, de csak tompán, én is ezen filóztam, hogy mi lehet.

A dokim azt mondta, hogy ha 1 órán belül több, mint 4-szer keményedik a has, akkor el kell menni hozzá.

De hogy neked erősebb volt a fájás, akkor kérdezz rá mindenképp egy dokinál, hívd fel, vagy a védőnődet.

2008. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!