Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezd növekedni a méhem, azt...

Kezd növekedni a méhem, azt érzem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
10 hetes kismama vagyok pár napon belül. Ma kezdtem el érezni ilyen fura feszítő érzést a köldököm felett picivel jobb és bal oldalt. Ezért tűnt fel, mert ilyet még eddig nem éreztem egyáltalán, hogy ezen a helyen. Nálatok is van/volt ilyen ebben az időszakban?
2016. jún. 10. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 24 hetesen lesz konkrétan a méhed a köldököd vonalában, most még minimálisan nagyobb csak az eredeti apró méreténél. A köldök magasság még kicsit odébb van. :) De nagyon nagy munka zajlik most a medencédben, megváltozott ott a vérkeringés, puffadhatsz is, stb. stb. így érezhetsz furcsaságokat.
2016. jún. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mono144 ***** válasza:
Nekem most később jött ez az érzés, kb. 2 hete érzem hogy itt-ott szúr, feszít, nyom. Én most vagyok 17 hetes 5 napos, az első babámmal már 10 hetesen éreztem ezeket, de lehet azért mert nekem az az első terhességem volt. Szedsz magnéziumot? Ilyenkor az fontos, hiszen nő a méhed, így normális ha néha picit kellemetlen. Az orvosom annyit mondott hogy ha erős görcs lép fel az a baj. Boldog babavárást! :)
2016. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök ezért nem szedek magnéziumot csak érzem itt-ott hogy feszülgetni és szúrni szokott, nem fájdalmas. Nem csak köldök felett picit hanem alul is mindenhol, de ezt csak ma kezdtem el érezni, új érzések.

Tiszta izgalmas! :)

2016. jún. 10. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem a méhed lehet, talán, hogy elkezdtek a beleid nyomódni. Az első válasz részben igaz, annyival javítanám, hogy nekem a 19. hét végére már a köldökömet is rúgdosta a baba :)
2016. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mono144 ***** válasza:
Azért ha elfogadod a tanácsom, azért csak szedj magnéziumot, mert az a várandós nőknek egy nagyon fontos vitamin, és hidd el most jön a java :)
2016. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
LadeeVit-et szedem.
2016. jún. 10. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!