Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák van olyan közöttetek...

Kismamák van olyan közöttetek aki "megbeszélte" a babával hogy mikor érkezzzen, és úgy lett?

Figyelt kérdés

Szivesen olvasnám az ilyen vagy ehhez hasonló történeteket :)

38hkm



2016. jún. 16. 09:48
1 2
 1/11 klopusz ***** válasza:
89%

Szerintem bárki is azt állítja, hogy igen, megbeszélte, az azért mondhatja, mert véletlenül akkor született a baba, amikor az anyuka szerette volna.

Mondhatnám, hogy én is megbeszéltem a kisebbik lányommal, hogy az apja szülinapján érkezzen, de nem hiszek az ilyesmiben, dacára annak, hogy valóban aznap született.

Ahogy mondani szoktam neki: első és utolsó alkalom volt, hogy szót fogadott nekem :)

2016. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Nem megbeszéltük, hanem ő "mondta", fel is írtam a dátumot. Azt is megmondta, hogy péntekről szombatra fog születni, hogy rendes ügyeletes szülésznőt fogok ki, és hogy aznap nyugi lesz a szülészeten, minden így történt.
2016. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Január 21.-ére voltam kiírva,de örültünk volna ha 19.-én születik,mert az a néhai apósom születésnapja.17.-én hajnalban ébredtem az első komolyabb összehúzódásra,de itt nálunk nem szokás beleavatkozni a dolgokba.45 óran keresztül voltak rendszertelenül fájásaim,hogy 10 percenként,hol 7,hol pedig 30.Ez egészen addig tartott,amíg 19.-én pontban éjfélkor el nem folyt a magzatvíz.3 óra múlva megvolt a lányunk.
2016. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 30-ra voltam kiírva de szerettem volna 25-én szülni, egy nagyon kedves családtag születésnapja miatt. Nem jött össze. 28-án szültem. Pedig tényleg szerettem volna. :) Én nem hiszek ebben.
2016. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy megérzésem, hogy a 38. hétnél nem húzom tovább és volt egy "kérésem", hogy azt azért várja meg, míg az orvos hazajön a szabiról. Így lett, pont aznapra időzített (38+4), de nem hiszek benne, hogy azért, mert "megbeszéltük", mert akkor se hallgatott rám, amikor könyörögtem, hogy ne rúgja le a vesém. ;)
2016. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csoicsi válasza:
Nov. 23-ra voltam kiírva,18-án este nagyon mocorgott,akkor mondtam neki,hogy tudom,hogy már kicsi a hely odabent,nem kényelmes,úgyhogy ideje lenne kibújni...19-én 13:39-kor megszületett a mi Csenge babánk :-)
2016. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Februar 4-re voltam kiirva, nagyon szerettem volna egy februari babat, erre o januar 31-en bujt ki:D
2016. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyit kértem tőle,hogy mivel az apukája más városban dolgozik,és egy jó háromnegyed óra mire hazaér,ha lehet este vagy éjszaka induljon kifelé.Éjjel 11-kor folyt el a magzatvizem,a kórházban nyugalom volt,és semmi tömeg,úgyhogy nagyon jó volt.
2016. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Miert lettem lepontozva? Idezojelbe tettem azt, hogy mondta, termeszetesen a gyerek nem a hasambol szolt ki, baba-mama relaxacion tortent, ajanlom a Lelki koldokzsinor c. konyvet.
2016. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszek ebben,de nekem is bejött. UTÁLOM a páratlan számokat. Lányom az apja exének névnapjára,október 2-re volt kiirva. Első perctől kezdve mondtam,nehogy aznap szülessen. De nehogy 1én és 3án. De előző hónapba se ,mert ott a hónap páratlan. 2012.10.04 született. Aztán mellé amit imádok, 3400 gramm,56centi, 23:00 . Bár a 22:00 jobb lett volna. Most a tesó 2016.10.10-re van kiirva.
2016. jún. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!