Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhesen normális,...

15 hetes terhesen normális, ha meg van duzzadva a nemi szervem, és érzékeny? Kicsit megijedtem!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, sőt, még jobban meg lesz, ahogy nő a méhed és egyr több pangó vér lesz odalent :(
2010. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj olyan hatalmas probléma nem lehet:)

Az egyik,hogy talán van egy enyhe fertőzésed,akkor szokott ilyen lenni.De ha nem viszket,nem lett erősebb a folyásod akkor semmi gáz.

Aztán terhesség alatt duzzad,elszineződik,sötétebbé valik a nemi szerv és környéke.Ez tök normális.

Az,hogy érzékeny az mit jelent:lüktetget,nem jó ahogy hozzáér a bugyi vagy ilyesmi?

Nekem is volt ilyen előző terhességemnél,akkor én Bepanthent kentem óvatosan a nemi szervemre,persze nem a hüvelynyíláshoz,de körülötte jól bekentem és elmúlt.

2010. ápr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor érzékeny pl, ha mondjuk pisilek, és megtörlöm! Piros is, pedig nincs kidörzsölve! Akkor biztos a vérbőség okozza, mert nem viszket! Csak többet járok pisilni! Biztos ott is meg van duzzadva!

2010. ápr. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!