Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyk.57.5kgr...

16 hetes kismama vagyk.57.5kgrol indultam most 61vagyok de multhethez kepest fogytam fel kilot. Ez mitol lehet? Kell aggodnom?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet viz is. Ameddig veled is meg a babaval is minden rendben van, addig felesleges. Mindenki teste mashogy reagal a terhessegre, van akie orultmod elkezd raktarozni, van, aki 5 kgt hizik ossz-vissz.
2016. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy felnott embernel szerintem nincs olyan, hogy fel kilo fogyas. Iszol egy kicsit vagy eszel es maris visszamegy a sulyod. Ha 3 kilot fogytal volna, az mar kicsit mas kerdes volna, de ez igy egyaltalan nem problema. Gondolom nem ehezteted magad, eszel es iszol is rendesen, ugyhogy ameddig ez igy marad, addig nincs gond. A baba elveszi azt, amire szuksege van.
2016. jún. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetèrtek, fèl kilós fogyás nincs, èpp más ruha volt rajtad ,mást ettèl ittâl, máskor volâl wc-n
2016. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valalszokat. Az uh on minden rendben volt..elso terhesseg, kicsit tulparazom a dolgokat:)
2016. jún. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!