Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » E-vitamint szedhetek terhesség...

E-vitamint szedhetek terhesség alatt a magzatvédő mellett?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, van a magzatvédő vitaminban pont elegendő mennyiség. Az e-viatmin túladagolásnak pedig vannak következményei (pl vérnyomásgondok)
2010. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki irt fel plusz e-vitamint. Ha jól emlékszem napi egyet kellett szednem a terhesvitamin mellé, én gravidát szedtem. 12 héttől abba hagytam az e-vitamint, a doki javaslatára, de semmi panaszt nem okozott.
2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges.A magzatvédőben van elég.És mivel az E- vitamin is zsírban oldódik, túl lehet adagolni.Ez ugyanolyan veszélyes, mint az A.Igaza van az elsőnek, vigyázz ezzel.Az más, ha az orvos javasolja, mert annak oka van.De te magadtól ne szedd plusszban.Ráadásul a sok E vitamin hasmenést, hányingert és hányást is okozhat.
2010. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. ápr. 13. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok! Nekem sem volt igazából oka, a doki igy látta jónak, nekem eszemben sem volt megkérdőjelezni a döntését! De valóban magadtól ne kezd el szedni, beszéld meg az orvossal!
2010. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!