Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek a terhesség...

Mikor kezdődnek a terhesség első jelei? Hanyadik héttől?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6.-7. Héten jött először. A hányinger hányás szagérzékenység. Előtte semmi 38 napja késett mikor pozitív lett a teszt doki megerősítette hogy 5 hetes terhes vagyok akkor még nem volt semmi tünetek max annyi hogy kicsit érzékenyebb volt a mellem. 22 / N 11 hetes kismama 😍
2016. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

3+5 hetesen kimaradt a menzeszem, aztán 5. héttől végig hánytam. elég nehéz lett volna nem észrevenni.

31hkm

2016. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nekem most megjött, nem akarunk még babát, de megszakításozunk, és hányingerem van... :(
2016. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az együttlét után egy héttel kezdődhetnek a tünetek?
2016. jún. 21. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Együttlét után egy héttel még semmi. 2 hét után van a beágyazódás ami nem törvényszerű de járhat egy kis vérzéssel menzi szerű görccsel. Együttlét után 3. 4. Héten az első tünet esetleg a kimaradt menstruáció. 5. Héttől lehetnek tünetek mellérzékenység, hányinger hányás szédülés szagérzékenység. De együttlét után 1 héttel tuti nincs még terhes tünet. De ha mégis akkor lehet hogy az előző ciklusban fogant 22/ N 11 hkm
2016. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát reggel hányingerem volt meg fájt a gyorom
2016. jún. 21. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez még nem azt jelenti hogy terhes vagy. Lehet hogy csak be meséled magadnak mert annyira szeretnél babát ilyenkor tud a tested hülyén viselkedni és tüneteket produkálni anélkül hogy terhes lennél. Ha késik már a menzid csinálj egy rossmanos Facelle tesztet reggeli vizeletből. Vagy csinálhatsz holnap is ha annyira rá vagy pörögve de ha még nem késik lehet negatív a teszted. De az nem azt jelenti hogy tuti nem vagy terhes. Ezért szokták meg várni hogy legalább késsen a menzi. 22 / L 11 hetes kismama 😍
2016. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy csinálhatsz ma is. Bocsi el írtam
2016. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet ez a fülledt levegő...nem nagyon bírom
2016. jún. 21. 14:46




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!