Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti meddig aludtatok hason?

Ti meddig aludtatok hason?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A melleim felduzzadtak, ezért a 7. hétig.:)
2016. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Semeddig, nem szoktam hason aludni.
2016. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt kényemes az elejétől fogva, alig vártam, hogy szülés után újra (fájt a mellem, puffadtam) hason aludhassak, de a szoptatás miatt megintcsak nem tudtam hosszú hónapokig.
2016. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már napok óta gondolkodtam, hogy "majd reggel kiirom a gyakorira" , mert minden este aktuális a gondolat, hogy mi lesz velem, ha nem tudok hason aludni majd :D


9. Hétben vagyok, még megy. Csak a nagy melegben most minden póz túl meleg.

2016. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10+5 hetes vagyok és hason alszom, kivéve ha nagyon puffadok. Akkor már kényelmetlen sajnos
2016. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb a 21. hétig, utána kezdett rohamosan nőni a hasam. Mindenkinek más, de úgyis érzed, amikor már kellemetlen, magadtól fogsz az oldaladon aludni. Meg a kisbaba is egy idő után reklamál, ha nem tetszik neki, milyen pózban fekszel. Amúgy a babákat védi a magzatvíz, attól nem kell félni, hogy túlságosan megnyomod, vagy ilyesmi. Szóval addig lehet hadon aludni, amíg jólesik.
2016. jún. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En meg tudok ha nem vagyok felfujodva:) párom szerint összenyomkodom :D

16hkm

2016. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! !
2016. jún. 26. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!