Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetesen 1580g- nagyon pici...

31hetesen 1580g- nagyon pici baba lesz?

Figyelt kérdés
Elvileg ez a suly nem tul kicsi,de itt pont tegnap olvastam olyanokat h pl 33hetesen mar ket es fel kg ...
2016. jún. 27. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap írtam le pont, hogy 31 hetesen 2 UH volt, az első az orvosomnál, a másik ügyeleten (görcsölés miatt). A saját orvos 2100 grammot tippelt, a kórházban 1600 grammot tippelt az orvos. Ennyire megbízható ez. ;) 3570 grammal született egyébként 2 nappal a kiírt dátum előtt.
2016. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még van kilenc hét. Ha csak 30 dekát is hízik hetente, akkor is szép súlya lesz. Nekem a 36. héten négy kilósra mérték a fiam, ne akarj ekkora babát, mert nagyon nehéz volt az utolsó idő, elég sokat sírtam a fájdalomtól.
2016. jún. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

30. héten bőven 2 kiló alatt volt. 40. héten több, mint négy kilóval született. Egyrészt az ultrahangon csak becsülnek egy értéket, a méretek alapján, ezt nem kell véresen komolyan venni. Másrészt a gyerek az utolsó hónapban hízik a legintenzívebben.

Majd írd meg, mekkora lett, ha megszületett. Kíváncsi vagyok. Biztosan nem lesz kicsi.

2016. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez becsült érték! Ne vegyétek már ennyire készpénznek, és nem pici!!
2016. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Becsült érték, szóval lehet több is, de ha nem akkor se aggódj, az utolsó hónapban nő a legtöbbet!
2016. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!