Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem találom a megfelelő nevet...

Nem találom a megfelelő nevet a gyermekemnek. Volt így más is?

Figyelt kérdés

Az első gyerekünknek könnyebben találtunk nevet, de most a 2.-nak nem találom azt a nevet, amire azt mondom, hogy ez illik hozzá. nem érzem, hogy milyen név is passzolna :/

volt más is, aki ennyire nehezen találta meg a megfelelő nevet?

31 hkm


2016. jún. 27. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most pont így vagyok ezzel. Nagyon tetszett egy lány név évek óta. Most úgy néz ki, hogy kislányt várok. Viszont a tesóm időközben kitalálta, hogy az az ő lánya neve lesz. :) Kicsit hülyén hangzik, de sűrűn találkozunk, nem adhatjuk ugyanazt a nevet. Azóta keresgélek, de még nem találtam olyat, ami igazán tetszett.
2016. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok ezzel. Nekem is - hasonlóan az első válaszolóhoz - volt egy régóta kitalált lánynév a tarsolyomban, és mire odajutottam, hogy lehet lányom lesz, addig már nem tudom elképzelni neki azt a nevet :)
2016. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nehéz megtalálni a megfelelő nevet,mink is 2 név között vacilálunk egyik héten ez tetszik másik héten amaz.
2016. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

de jó, hogy nem csak én vagyok így ezzel :D

lánykoromban nekem is voltak nevek, amik tetszettek. hát azok most szóba se jöhetnek, mert nem illik a lányomra.

pörgetem a neveket, de egyik se az igazi.

tudom, név nélkül nem marad, de az első lányunknál ilyenkor már a nevén szólítottuk...

2016. jún. 27. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Mikor félálomban leszel este tedd fel a kérdést hogy a lányod milyen nevet szeretne magának, segítsen.
2016. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, megpróbálom!
2016. jún. 28. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tudok megfelelő nevet lány és fiú esetében is csak az a baj, hogy férjem nem akarja azokat...tehát ugyanott tartok, mint te...de nekem még van időm.


12+2 hkm

2016. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!