Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek leesett a hője,...

Volt akinek leesett a hője, mégis megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
Ebben a ciklusban igaz nem mértem, de előzőekben, meg előző babánál 36,9 volt. Ma vagyok 5+2 hetes és csak 36,6. El fogom veszíteni? :(
2016. jún. 29. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén!!

Nincs jobb dolgod,mint hüly eségeken aggódni?

Ez,amit csinálsz teljesen fölösleges! Nyugodj meg,gondolkodj pozitívan! Mást egyébként sem tudsz tenni!

2016. jún. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív tesz után három fő teendő:

1. Hőmérést abbahagyni

2. Tesztelgetést abbahagyni

3. Lazítani, élvezni a babavárást


Az idegeskedés a legrosszabb és legfölöslegesebb, amit tehetsz. Egyébként a kérdésedre válaszolva, nekem terhesen a hőm visszaállt a normál 36,6-ra. A mérést abbahagytam a teszt után, de később megfáztam és figyelnem kellett, hogy nem megy-e föl a lázam. Hiába teszteltem 37,0 körüli ébredési hővel, később a napközbeni hőm nem volt több a szokottnál.

2016. jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van, csak félek mert volt egy vetélésem, és mindenben a rosszat látom sajnos.
2016. jún. 29. 08:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt. Nekem nem "egyszerű" vetélésem volt, hanem halvaszülésem, mégsem hagyhattam, hogy a következő terhességre rányomja a bélyegét a rettegés. Ne hagyd magad, küzdj a félelem ellen, parancsolj magadra, hogy élvezd a várandósságot, mindkettőtöknek ezerszer jobb lesz! Nem lesz semmi baj! Boldog babavárást!

2# voltam

2016. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom 2-es! És azóta lett baba? Minden rendben ment? Nekem amúgy 3. baba, 4. terhesség,az előzőt sajnos műtéttel fejezték be.
2016. jún. 29. 08:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az ELSŐ próbálkozós hónapban terhes lettem, csodálatos terhesség volt! Persze hogy féltem én is, főleg addig az időpontig, amikor előzőleg a baj történt, de tudtam, hogy most mindennek rendben kell lennie, foggal-körömmel ragaszkodtam ehhez a gondolathoz! És úgy is lett! Veletek is rendben lesz minden! Ne félj! Lazíts! Nem lesz semmi baj! :)
2016. jún. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És gratulálok! :))
2016. jún. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!