Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztató történeteket írnátok...

Biztató történeteket írnátok nekem?

Figyelt kérdés

pár biztató történetre lenne szükségem hogy megnyugodjak kicsit.már volt egy terhességem ami csak 20 hétig tartott sajnos.és most ismét terhes vagyok.nagyon féltem a picurt hogy nehogy baja legyen vagy megint úgy járjak.ma kezdem a 18 hetet.és holnap telik le a két hét az afp vérvételtől és elvileg lesz eredmény amitöl félek,mert az elözö babánaál ez mutatta elöször a bajt.de ettöl függetlenül hogy holnap lesz eredmény csak 29én kell uh-ra mennem.akkor leszek 20 hetes elötte 12 hetesen voltam.nem sok ez ? és elkezdek félni olyan dolgoktol hogy igaz hogy doki szerint nem lesz gond afp -vel én mégis félek kicsit de vamennyire megnyugodtam mert talán szóltak volna ha baj van. a másik amitöl félek...tudom hogy butaság de ennyi ilyet olvasni,attol félek hogy mire megyek uh-ra azt mondják nem él a babám.ettöl nagyon félek..és minnél több idö eltelik annál inkább.

és ez mind azért van mert egy babát elvesztettem olyan idösen mint mikor most megyek uh-ra.legalábis szerintem.

ezért kellenének olyan történetek hogy valaki járt hasonloan mint én és gyönyörü egészséges babája született.

köszönöm mindenkinek.


2010. ápr. 14. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm is elvesztette a babáját terhesség alatt, de a második egy egészséges kislány lett. Azóta már 3 éves. Szörnyű időszak volt ez neki, és ő is végigszenvedte a terhességet, de ez ezekben az esetekben érthető.

A sógornőm barátnője is így járt, de a következő babája neki is egészséges.

2010. ápr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ...annyira megnyugtatják az embert ha látja hogy hány embernél születik ilyen eset után egészséges baba.
2010. ápr. 14. 08:12
 3/9 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnek 26 hetesen halt meg a kisbabája.most van egy 10 hónapos gyönyörű,egészséges örökmozgó kisfia.fel a fejjel,nem lesz semmi gond!nagyon szorítok!
2010. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem több ilyen ismerősöm is van, akiknél elsőre tragédia történt, utána minden rendben lett :)

Egyikőjüknek 5. hónapban elment a babája, betegség miatt, aztán mikor másodszorra terhes lett, szintén 5. hónapban megint elment a baba :( Meg is kellett szülni :(

A harmadik terhesséét végigizgulta szegény, főleg azt a bizonyos 5. hónapot, de a kislány megszületett és makkegészségs :)


Másikójuknál szintén 4-5. hónap környékén volt baj, és már két másik gyermeke van azóta, gyönyörűek, egészségesek :)


Minden rendben lesz ne aggódj, jó egészséget nektek!

2010. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ki a kérdést nagyon egy vonalban vagyunk 2éve 21 hetesen vetéltem el előző héten volt a genetikai uh ahol mindent rendben találtak aztán egyszer csak semmi görcs és vérzés nélkül elfolyt a magzatvíz és már nem lehetett semmit tenni elhalt a méhlepény de a baba egészséges volt ez talán rosszabb volt hogy nem a baba miatt hanem a méhlepény miatt történt .Most hogy újra terhes vagyok nem is örülök annak hogy van méhlepény nagyon félek tőle persze tudom hogy normális esetben jó célt szolgál de akkor sem szeretem ,most én is 18 hetes vagyok de mivel elhúzódó ciklusaim voltak később fogantunk mint félidő és egy héttel kisebb a babóca persze ez önmagában nem is aggasztana de a 12 hetes vérvételem nem volt jó a dokim szerint azért mert előtte volt egy kis vérzésem hiszek neki hogy nyugodt tudjak maradni és elvileg ha már megkapom az afp eredményét akkor küld majd Pestre genetikára hogy biztosabban meg tudják nézni hogy rendben vagyunk -e ,remélem amnióra nem lesz szükség mert kb .20 hetesen mennék akkora meg inkább a dokim befektetne egy pár napra hogy át essünk ezen a szörnyű időkre emlékezető héten .
2010. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
folytatom mert valamilyen oknál fogva elküldte magát a válaszom:-).Én is nagyon aggódom és kész para vagyok de próbálom leplezni elfoglalni magam legtöbbet a netten és olvasok és mivel nekem is olyan hosszú lett volna 2 uh közt az idő megbeszéltem a dokival hogy közbe is megyek így voltam 16 hetesen is csak biztatni tudlak hogy ne aggódj ha nyugodtabb vagy az jobb a babának is és ha a dokid biztat akkor biztos most minden rendben van én is csak erre tudok gondolni ja és vettem magamnak szívhangfigyelőt amit kb már 2 hete úgy tudok használni hogy már az ő szívecskéjét is halom nemcsak az enyémet addig amíg nem érzem rendszeresen mocorogni nagyon jót tesz .Remélem minden ok lesz veletek és hogy a 20-ik hét után csak pozitívan tudunk majd ha máshol nem is de itt ezen az oldalon beszámolni egymásnak addig csak fel a fejjel lesz nekünk szép egészséges babánk szeptemberbe meglátod
2010. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

jaj..mindenkinek köszönöm..!

utolsó...te nagyon megnyugtattál és igyekszem pozitívan hozzá állni a dologhoz de a félelem nagy úr nálam.

de igazad van lesz nekünk egészséges babánk szeptemberben.

amúgy mikorra vagy ki kiírva? szeptember hányadika?

2010. ápr. 14. 11:46
 8/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok szeptember 12-re vagyok kiírva de ciklus kimaradás alapján, amit ugye a baba mérete nem ezt mutatja szülési dátumnak de a dokim még nem változtatta meg azt mondta esetleg majd a vége felé mert attól hogy kisebb egy héttel még jöhet korábban de lehet hogy még rá húz majd ő eldönti mikor a lényeg hogy jöjjön én már annak is örülök hogy itt van a pociban na és te mikorra vagy ha jól számolom akkor te is kb .akkora lehetsz kiírva mint és és hol fogsz szülni téged nem küld a dokid genetikai tanácsadásra az előzmények miatt az enyém azt mondta hogy inkább a két évvel ezelőtti miatt küld mint a mostani vérvétel miatt hát remélem egyik miatt sem lesz gáz majd ha már megvan a 20 hetes uh-ád írjál ki egy kérdést vagy tedd ezt ellőre és írd meg hogy vagytok nagyon szoritok neketek és örülök hogy egy kicsit azért meg nyugodtál persze tudom én is csak akor fogok igazán ha már a karomba lesz de ne idegeskedjünk hadd növekedjenek nyugiba
2010. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én szeptember 15-re vagyok írva. nekem nem tanácsoltak genetikai tanácsadást mert teljesen kizárták hogy genetikai okobol lett baja az előző picinek.szóval nekem eddig szó sem volt róla!neked is sok nyugit és vigyázz magadra!

majd írok ha túl vagyok ezen a tortúrán.

2010. ápr. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!