Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges ez? Elofordulhat...

Lehetseges ez? Elofordulhat hogy nem fejlodik a babam?

Figyelt kérdés
Majus 5.en volt az utolso mensim jun 6.an teszteltem pozit 20.an voltam nogyogyasznal ugy szamoltam h addigra mar lesz szivhang de sajna meg nem. Csak 4 hetes a magzat. Aggodom h baj lehet
2016. jún. 29. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem középidőbe fogant a gyerekem...így egy héttel kisebb volt. 6 hetesen mentem,de csak 5 hetesnek volt megfelelő,2 esetet vázolt fel a doki, vagy nem akkor fogant vagy sajna leállt a fejlődés. Egy hét múlva újra vissza mentem és minden okés volt. A 12. heti uh-ra nem a mensi hanem az uh alapján kaptam időpontot és a 12. heti uh után át is írták a szülés dátumát.
2016. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi látszott UH-n? Pozitív teszt még ha tényleg a legkorábbi időpontot is nézzük 10. de inkább 12. dpon van. Most ha volt legalább petezsák, akkor még rendben lehet. Mikorra hívott vissza?
2016. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen volt petezsak. Vervetelre is elkuldott. Kedden kell vissza menem doki szerint akkor lesz 6 hetes
2016. jún. 29. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 10h 5n de ha a mensi alapján számolnák akkor már 16 hetes lennék. Nekem nagyon kitolódott
2016. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!