Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és már nagy a...

Terhes vagyok és már nagy a pocakom, ti ilyenkor hogy oldóttátok meg az öltözködését ilyen melegben?

Figyelt kérdés
Legszívesebben topban lennék mint otthon mert az nem zavar. De az szerintem elég merész lenne az utcán.szerintetek? 26 nő

2016. jún. 30. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Sztem nyomjad pure nude-ban. A sok prud kotsog meg kapja be:))
2016. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%

A babavárás az egyik legszebb ajándék az életben. Ne szégyelld, mert semmi takargatnivaló nincs benne. Sőt, légy büszke rá, hogy hamarosan anya leszel. Bizonyára mások is bükszék rád.

Ha szívesen vennél fel topot, nyugodtan vedd fel most is. Amikor nagyon tűz a nap, akkor takard le valamivel, mert a babát zavarja a nagyon erős napfény, ami bentre is átszűrődik.

2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
ahogy figyeltem lenge egyberuhában oldják meg
2016. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg tudtok valamit ajánlani? Topban ami szerintetek azért divatos is meg talán sexy. Azért jól is szeretnék kinézni...😊Köszike
2016. jún. 30. 11:55
 5/9 anonim válasza:
100%
En a helyedben maradnek a szolidabb oltozekeknel. Ez egy nagyon szep allapot amiben most vagy, de nem biztos, hogy mindenki kivancsi ra. Egybereszes szoknyat vegyel, en ilyet latok szinte minden terhes non. Vekony es lene oltozet. Egy bugyi ala meg egy cici tarto es ennyi.
2016. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézelődj:

[link]

[link]

Ez pedig a hálószobában:

[link]

Már a Google képkeresője is több a semminél, édesem :)

2016. jún. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vannak egyberuháim, illetve farmarszoknya, farmer rövidnaci és hozzá való felsők. Én kifejezetten a kismamaruhákat preferálom és ezekből a testhezállók is csinosak. Mondjuk én még most is nagyon vékony vagyok.

27 hkm

2016. jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én maxi ruhákat hordok.
2016. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A combközépig érő ruháim felkapnak már, vettem egy H&M es rövidnadrágot alá, igy nem feszengek, de alapból nem látszik, csak ha ülök, guggolok.

Vettem maxi ruhákat, bár eddig sosem hordtam, de valahogy marha jól áll a kismamáknak és totál szabad érzés, nem meleg.

A hosszabb poloim is hasvillantók lettek, egyre kevesebb felső jó, még van vissza 1,5 hónap, nem hittem, hogy még lehet, hogy vennem kell.

A ruha a legkényelmesebb amúgy.


Sima konfekció is jó lehet, csak próbálgatni kell, a terhesruhák kicsit túlárazottak, de bandázsos nadrágot 1 farmert (a téli farmer már rám sem jön) meg ezt a rövidet vettem csak teljes áron, nem tudtam semmivel helyettesíteni.

2016. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!