Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós melltartóból mekkorá...

Szoptatós melltartóból mekkorát és milyet, honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés

nagyon bajban vagyok, hogy van ez a szoptatós melltartó? 35 hetes vagyok, most 80C-s kínais push up melltartót hordok (nem azokat a hatalmas szivacsosakat, hanem a vékony szivacsosból).


Auchanban néztem, ott 3500Ft egy, az jó árban van? vagy máshol olcsóbb? nem szeretném a legdrágábbat megvenni, lévén max 1 évig fogom használni és több kell ugye.

a fent említett mérettel szerintetek mekkorát vegyek? abból is 80C-set vagy nagyobbat? így is 75A-val kezdtem, nem hiszem, hogy nagyon nő még :D



2016. jún. 30. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha első gyerek,akkor szülés előtti mérettel menj venni. Nekem C ből lett F,szóva nőhet még,főleg tejbelövelléskor.

De ha a terhesség végén veszed,akkor ha nő is még egy méretet,az a melltartó akkor is jó lesz amikor majd csökken a mellméreted. Nekem is volt d,e,f méretű is.

A skàlàkban lehet venni triumphot 4500Ft,inkàbb azt ajànlom,mert az1000Ft n különbség,de ez tuti minőségi. 2 gyereket,azaz 2 szoptatàst kibìrtak,ugyan làtszik,hogy hasznàlt de semmi bajuk.

2016. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem első gyerek, utolsó lesz, de nagy korkülönbség, a régiek már nincsenek meg. 4500.- nem áldoznék rá, a 3500.-is sokallom, de köszi a tippet :(


az első mondatot nem tudom értelmezni hogy érted, hogy szülés előtti mérettel menjek venni? nem tudom itthon hagyni a cicim :D

neked mikor lett F? nagyon vékony vagyok még most is, így is elég furán nézek ki ezekkel a cicikkel....

2016. jún. 30. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem elsőnél 80cből lett 80G,volt D,E,meg G-s melltartóm (az F ki is maradt mire méretet cseréltem) most a másodiknál 35.héten kezd kicsi lenni a 90D szóval annyit költs csak amennyit muszáj,mert változik a méret, pl. mennyit hízol-mennyit fogsz és mennyi tejed van,pl. mikor beállt a szoptatás kb 4 hónap után akkor megint nagyobb kellett akkor már ugye 2dl-ket fejtem,aztán később megint kisebb mikor nem volt annyi szóval össze-vissza. annyit vegyél most,hogy legyen mit felvenned amíg eldől mekkora kell szülés után mert valószínű nem akkora majd mint most
2016. jún. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ilyeneket vettem


[link]

[link]


A szivacs nélkülieket csak itthon hordom, nagyon kényelmesek, szoptatáshoz is jó, mert nem hajlik vissza a baba szájához, a szivacsost meg gyömöszkélni kell, hogy ne legyen útban. De nagyobb mellett nem tudom mennyire tartanak. Nekem A-B ből lett C-D.

2016. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 4,éve a kínaiban vettem. Most ott fogok. Nem áldozok rá nagy összeget. Nincs is nagy mellem. Pont megteszi az is.
2016. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom mit nem értettél. Fogod magad elmész a 40. héten venni szoptatós melltartót,mert az a méret kell a legtovàbb. De ha nem első gyerek akkor a kérdésedet sem értem,hiszen nyilvàn hasonlóan nő a melled. Emlékeid sincsenek???

Nekem is 10 év van a gyerekek között mégsem értetlenkedtem ez ügyben.

Csalogàny úti bababoltban szokott lenni 2500ért ha ennyire spórolni akarsz. Vagy hasznàltan jófogàson,az még olcsóbb.

Nekem fontos volt,hogy jól tartson és ne menjen szét.

2016. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, semmit nem nőtt a mellem eddig. Én is kínaiban, illetve az elefániban vettem 2000-2500 Ft körül. Nem vagyok elájulva tőlük (egyszerű fehér), de nem akartam több ezret áldozni rájuk, ki tudja, hogy fog-e kelleni egyáltalán.
2016. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Bocs lemaradt

Szülés előtt e-f volt,szülés utàn f-es,kicsit nagyobb a szoptatàsok előtt,de nem szorìtott ezért g-t nem vettem màr. Az e-s melltartókat hordtam legtovàbb.

2016. jún. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6os. azért kértem tanácsot, mert nem tudom mekkora melltartót vegyek most, ezért írtam le mindent.

egyébként ez olyan hülye hozzáállás, hogy azért mert van már gyerekem, tudnom kell mindent ami a terhességgel.szüléssel-gyerekneveléssel kapcsolatos. akkor nem vettem melltartót, nem nőtt a mellem, kaptam 2db-ot. használtan nem veszek, de 4500ért se.


egyébként találtam vaterán 1600.-ért újat :)


többieknek köszönöm a választ! :)

2016. jún. 30. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a bonprix-n rendeltem, nekem nagyon bejött, szép, kényelmes és jó árban van.
2016. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!