Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha pont peteereskor fogant a...

Ha pont peteereskor fogant a baba es nemvart napjan pozi a teszt akkor ra ket hetre ha megyek vizsgalatra akkor 4 hetes leszek ugye?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.kb.6 hetes leszel
2016. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem, akkor 6 hetes leszel. peteéréskor 2 hetes a "baba", mert az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet.
2016. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagyis a 4 is helytálló,de az utolsó menzesztől számolják.
2016. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, igazából 4 hetes leszel. Papíron lesz 6 hetes.
2016. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha uhn 4 hetet mutat akkor az jo?!
2016. jún. 30. 19:50
 6/10 Bella169 ***** válasza:
100%

Az uh gép úgy számol, hogy beleszámolja a peteérés elötti 2 hete is.

Tehát az uh-nnak 6 hetet kell mutatnia akkor jó.

2016. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért a fogantatástól számlják egyesek a terhességet amikor a doki első kérsése az utolsó mensuzesz ideje, ő is attól számol. Senki nem tartja számon hogy egyi hetes vagyok de a baba meg annyi.

Mindíg menszesztől számold mert minden vizsgálat az alapján van

2016. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez oke de ha uh szerint 4 hetes a baba akkor nem ertem h mert momdja mindenki azt h elhalt. Ha baj lenne szolt volna a doki nem?
2016. jún. 30. 21:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van pontosan a leleteden? Van mérhető petezsák, szikhólyag látható esetleg? Szerintem a doki is vár, hogy hogy változik a dolog, mikorra rendelt vissza? Esetleg vérvétel lenne még érdekes többször, hogy nő-e megfelelően a HCG is, az is sokat elárul.
2016. jún. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemvart napjan csinaltal egy tesztet es pozitiv lett, akkor abban az idopontban korulbelul 4 hetes az embrio. Ha ket hettel kesobb elmesz ultrahangra es 4 hetesnek latja a babat, akkor az nagyon nem jelent jot, hiszen mar 6 hetesnek kellene lennie. Ha ket hettel pozitiv teszt utan szerinted rendben van, ha a doki 4 hetesnek latja az embirot, akkor oke, de logikusan vegiggondolva akkor neked gyakorlatilag a fogantataskor lett pozitiv a teszted, ami ugyebar lehetetlen. 100x is felteheted a kerdest meg, akkor is ez a valasz. Azt meg nem tudom ki mindenki mondja, hogy elhalt, de sajnos lehet, hogy igaza van. Olvass utana a dolgoknak kerlek, vagy kerdezd az orvost.
2016. jún. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!