Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tünetei a fertőzésnek?

Mik a tünetei a fertőzésnek?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen szagú a folyás és mennyire sárga?Nekem még sose volt de most terhesen állandóan ezzel paráztatom magam mert egy barátnőmnek így ment el a babája.Nekem néha tört fehér...nem kifejezetten sárga és csak nuni szagú.Ez lehet baj?A dokim azt mondta amíg nem viszket, ég vagy fáj nem ír rá semmit, de kenetet se vett.Nem akarok minden héten ezzel rohangálni hozzá, hogy szerinte ez fertőzés e?
2007. nov. 14. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A természetes váladék fehér tejfölszerű,vagy esetleg törtfehér.Ha nem büdös és nem viszket,éget akkor normális!

Ne izgulj ez természetes és nem lesz tőle semmi baja a babádnak!

2007. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Csak nyugi.Terheseg alatt normális a folyás.Ìgy tisztul a hüvej.Amíg nem viszket,és nincsen szaga,semmi gond.Mint ahogyan a doki is megmondta.Ez minden terhesnél így van.

30 hetes kismama.

2007. nov. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!