Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a hőgörbém?

Megnéznétek a hőgörbém?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem a hőmérőzést(2 hónapja). Aki jártas a témában megírná mi az a hőmérséklet leesés a 7. napon ovu után?Ma a melleim elkezdtek fájni,pedig nem szoktak. A cikluson mint a nagy könyvben,mindíg 28 napos.Köszönöm előre is! Szép napot!

2016. júl. 5. 13:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos hogy tudom feltöltődés,de a lényeg, hogy ovu 14.napon volt.Utána szépen felmentést,majd leesett a 7. napon a hőm az alaphő alá,majd ismét filmet szépen és fennt is van még mindíg.Szeretném megérteni a hőmérőzést, szabályait bejáratom,de ezt az egy napos zuhanást nem értem
2016. júl. 5. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem linkeltél görbét. :) A luteális szakasz közepén megemelkedik az ösztrogénszint, ez okoz hőleesést sokaknál. Időben ez egybeesik a beágyazódás kezdezével, ezért sokan azt hiszik, hogy ez "beágyazódásos hőleesés", de nem, a leeséses ciklusok kb. fele-fele terhes-nem terhes.
2016. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos új vagyok,nem megy a linkelés :(
2016. júl. 5. 13:14
 4/7 anonim ***** válasza:

babatervezok.otthona.net/hoemerseklet-alakulasa.html


Én innen tanultam meg az elméletet. ;)

2016. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) volt sajnos nemrég egy ikervetélésem.spontán a másik méhen kívüli volt.Azóta tesztelek még gyógyszer mellett is minden hónapban.De most váltanom kellett fogamzásgátlót és egy hónap szünet volt.Közben tanulgatom a hömérözést,hogy ne kelljen teszteket venni mindíg.De fájnak a melleim és a hőleesés is furcsa.Nem tudom mi lehet vagy egyáltalán ha mégis terhesség lenne,akkor örülnénk e neki egyáltalán.Sok a félsz bennünk:(
2016. júl. 5. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszer mellett fölösleges hőt mérni... nem is értem, mit akarsz belőle megtudni... :O Hiszen nincs ovuláció!
2016. júl. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 gyermekem van és a kislányom szabályosan szedett fogamzásgátló mellett fogant.Azt tanultam csak az a nő biztosan nem terhes,aki halott vagy nincs méhe :)
2016. júl. 5. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!