Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek?! 2016. 05....

Terhes lehetek?! 2016. 05. 03. -án együtt voltam a barátommal. Későn vettük észre, picit kiszakadt az óvszer. (Ovulációm volt. )

Figyelt kérdés
17 napot késett a menstruációm, de együttlét után pár napra rá rózsaszínes folyásom volt, kb.4-5 napig. Most 4. -én pedig megjött. Semmi terhességre utalo jelem nincs. Ha terhes lennék akkor 5 hetes és 3 napos lennék. Szerintetek kell aggódnom?! Csak mert olvastam, hogy van aki terhesség alatt is vérzik ugyan úgy.
2016. júl. 6. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem is nagyon van semmi tünet.Ha ovid volt akkor lehet terhes voltál,csak elvetéltél.Én mensi után mindenesetre még csinálnék egy tesztet,az is legyen negatív,de ha bármi kétséged van jobb elmenni egy ultrahangra.
2016. júl. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teszt lenne a legkönnyebb.
2016. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tervezem,hogy veszek tesztet,csak ketsegbe vagyok esve. Olvasgattam,5. hétben már van mellfeszülés,meg ilyesmik. De nálam semmi,fáradékony sem vagyok,csak együttlét után a rózsaszínes folyàs ijesztett meg. Eléggé ràparàzok a dolgokra.
2016. júl. 6. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem 5 hetes terhes lennél, nekünk kb. ugyanakkor jött össze a baba és 11 hetes terhes vagyok.
2016. júl. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:o

11 hetesen mâr pedig vannak tünetek nem? Akkor nem lehetek terhes igaz?! Legalàbb is nagy valószínűséggel. A babához pedig gratulálok. :)

2016. júl. 6. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen tünetmentes vagyok, de általában már jóval korábban jelentkeznek ezek. Ha volt menstruáció, akkor kevés a valószínűsége a terhességnek. De ha meg akarsz nyugodni, tesztelj.
2016. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. júl. 6. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak bajok!
2016. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
?!
2016. júl. 7. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!