Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A toxoplazmózis vizsgálatához...

A toxoplazmózis vizsgálatához az orvos ad beutalót? Kell érte fizetni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem kell érte fizetni. És az orvos ad beutalót. Én is voltam ilyen vérvételen és nekem így volt. Csak szólnod kell mert ez nem kötelező nézniük.

Boldog babavárást kívánok! :-)

15 hetes kismama

2008. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a vérvételre való beutalókat a védőnő írja meg. Nem írt toxoplazmára valót, hiába kértem és mondtam, hogy két macskám van, úgyhogy elmentem a nőgyógyászomhoz, és ő írt nekem beutalót. Az összes papírral együtt mentem vérvételre, hogy ne kelljen kétszer szúrni:) Nem kellett fizetni.
2008. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nőgyógyász javaslatára toxoplazma vizsgálatom, pedig kutyusom van. Csak orvosi javaslatra csinálják meg, mert elég drága vizsgálat, de neked ingyenes, a TB fizeti.


Boldog babavárást!

2008. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!