Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kellene mennem a dokimhoz,...

Ma kellene mennem a dokimhoz, de hányok és nagyon rosszul vagyok. Mit fognak szólni ha a rendelőben hányom el magam?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok. Ez lesz az első vizsgálat mióta megtudtuk h babánk lesz. Nem így képzeltem el. Nagyon kellemetlen lesz ha ott jön rám a hányás, öklődés...

2016. júl. 11. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, talán addigra elmúlik, de ha mégsem, nem dől össze a világ. Ez miatt ne idegeskedj. Most a baba az első, muszáj elmenned.
2016. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos láttak már olyat, hogy valaki rosszul van a terhessége alatt, mert nem ritka. :) Vigyél magaddal hányós zacsit, többet is.

Tudom, ez a hányingeres időszak nagyon rossz, én ha választhatnék, inkább a szülést csinálnám mégegyszer végig, mint ezt, de el fog múlni idővel. Kitartás!

2016. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat hánytam, de mindig otthon, a munkahelyemen vagy orvosnál soha.

De ha mégis úgy alakulna, nem gond.

Sokkal cikibb lenne pl. buszon, vagy metrón...

2016. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En is odahanytam, pontosabban a wcbe akartam, de epp foglalt volt, ugyhogy a tenyeremben landolt. Dehat istenem, nem tudtam visszatartani :D
2016. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálok arra koncentrálni h akkor pont nem fogok hányni és minden rendben lesz. Hát ha meg mégsem. Majd elfeljtik :) Remélem
2016. júl. 11. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog rád szólni, ne aggódj. Ez ezzel jár.
2016. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!