Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hcg teszt megbízható?

Hcg teszt megbízható?

Figyelt kérdés
Egy hete teszteltem pozitívat majd azóta minden nap xepil teszttel. Egyre erősebb pozitív lett viszont ma reggel mintha kicsit halványabb lenne de nem vagyok benne biztos. Tegnap nagyon sarga pisibol teszteltem ma reggel pedig halvany sargabol. Lehet hogy nem volt eleg koncentralt? Beta hcg vasarnap ejszaka 415 volt kedd reggel pedig 560

2016. júl. 13. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bocsanat. Nem elkeseriteni akartalak. Es bocsi hogy nem tudok szamolni. Hogy vasarnap es kedd kozott tobb mint 24 ora telt el. 5 evig ezt anultam ezert vagyok tudatlan. Ebbol diplomaztam. Nem akartam rosszat. De higgy olyanoknak inkabb akik ertenek hozza. En irtam az 1000 feletti erteket.
2016. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hat hiába tanultad... nem kene 1000 felett lennie. Pl nem tudod hogy mikor teszteltem pozitívat először... lehet hogy a nemvárt előtt 3 nappal? Hoppá :) amúgy a leleten van egy referenciaérték táblázat amin pl az 5 hetnel a minimum ertek 18! Tudom hogy nem az a normális de ma voltam hcg kontrollon megkérdeztem a dokinőt és azt mondta hogy ilyen értékek mellett nagyjaból a 4 hét közepe vége felé járhatok és nincs miért aggódni amiert nem láttak még semmit uhn tegnap
2016. júl. 14. 19:21
 13/16 anonim ***** válasza:
Bizom benne hogy minden lesz veletek. Es majd irok a volt tanaromnak hogy szarul tanit. Foleg az egeszseges terhesseg temaban. Minden jot. De lehet hogy 15 evvel ezelott mas volt a terhesseg.
2016. júl. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyúttal a diplomát is add vissza
2016. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Bocsi nem akartam bunkó lenni csak az idegességtől elborultam kicsit. Ket nap alatt szepen megduplazódott csütörtökön már 1130 volt
2016. júl. 15. 19:40
 16/16 anonim ***** válasza:

14 es. Neked semmi kozod h mit csinalok a diplomammal. Regen mas vilag volt. Jobb. Pl nem tezszeltek egybol a nok sex utan hogy terhesek maradtak e. Es nem toltogettek fel a netre a lepisilt teszteket amihez sztem masnak nem nagyon van koze. Es amit a konyv ir areol nem en tehetek. Ha ezt tanitottak ezt kellett tanulni. Es sajat tapasztalatom alapjan mivel mar 5 x szultem tudom mi hogy mukodik.

Kedves kerdezo ez mar jo hir hogy duplazodik a hcg. Igy normalis 2 naponta. Nem 3 meg 4 naponta. ..... Vigyazzatok magatokra.

Es azt sajnalom ha valki tudja mirol van szo azt rogton lehurrogjak. Akik ilyenek remelm majd olyanoktol kapnak valaszt akinek max aranyhala van otthon es azt se tudja mirol van szo. En tobbet ebben a temaban nem segitek seginek. Nem eri meg.

2016. júl. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!