Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintek baj hogy megittam...

Szerintek baj hogy megittam az esküvőnkön egy pohár sört meg fél pohár pezsgőt lehet ettől baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Volt az esküvönk ès meg ittam 1-kisebb pohár pezsgőt meg egy pohàr sört.5-hónapos terhes vagyok.Annyit vettem èszre hogy a gyomrom fáj.
2016. júl. 17. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Berúgott a baba :)
2016. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2016. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
De minek iszol,ha utána meg kérdezgeted,hogy jaj nem lesz baja??? Vagy utána tűnt fel,hogy terhes vagy miután megittad ezeket??
2016. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan már ennyitől nem lesz baja de ha kétszer ennyit ittál volna akkor sem.Nyugi
2016. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem lesz baja. Akkor lenne baja esetleg ha az egész terhességedet végig vedelnéd, de még az se biztos szerintem.
2016. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Ez kamu. Házasság nélkül nem is lehet teherbeesni. A kérdező hogy lehetne már terhes az esküvőjén? Anyu azt mondta, két ember egymásba szeret, összeházasodnak, vesznek egy házat, aztán várnak és jön a baba. Szóval kamu.
2016. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ès ha most azt mondjuk, hogy baj, már megittad...
2016. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ennyi alkoholtól,nagy melegekben én is ittam pár korty sört a pároméból,és semmi baja a pocaklakonak.
2016. júl. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!