Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor és hol kell intézni az...

Mikor és hol kell intézni az apaságit?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
mi a 25. hét körül intéztük, de bármikor lehet. kérdezd meg a védőnőt, mindenhol máshol kell intézni, náluk pl az önkormányzaton kellett.
2016. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem már a 12. héten mondta a védőnő hogy intézzük, de akkor még korainak tartottam. A 20. héten megcsinálta a papírt amit az orvosnak le kell pecsételni és mondta hogy legyen megcsinálva mire következőnek megyek hozzá ami kb 25 hetesen lesz esedékes. Most ahogy utána néztem sok helyen azt olvastam hogy 3 hónapnál régebbi apaságit nem fognak elfogadni, bár nem nagyon értem hogy miért.
2016. júl. 17. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármikor intézheted. Az anyakönyvvezetőnél kell intézni. Kell az orvosi igazolás hozzá, valamint kettőtök jelenléte, és az igazolványaitok. Nem jár le, nincs olyan, hogy 3 hónapnál nem régebbi kell.

A védőnőnek pedig semmi köze hozzá. A kórházba kell vinni a szülésre. Ha nincs nálatok, akkor a te nevedre kerül a baba.

2016. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne irjatok már olyat,hogy nem jár le. Nekem közölték a kórházban ahol szülni fogok, hogy 3hónapnál régebbit nem fognak elfogadni. A kórházadtól függ, hogy mit fogadnak el!!
2016. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, az onkormanyzat is ezt mondta ahova tartozok. Ha megcsinaltatom akkor ujra bekell majd mennunk megujitatni/ujat kerni. Ezt mondtak. Nem tudom miert, milyen okbol de ez igy van ....
2016. júl. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk azt mondta az anyakönyvvezető, akivel aláírtuk, hogy nincs időhöz kötve.
2016. júl. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezen össze ne vesszetek, városonként eltérő.

Kérdező a saját városodban járj utána, neten beírod, nekem pl kihozta hogy kell intézni, kisváros.

De védőnő is tudja, nekem is akarta mondani, hogy hol mikor intézzük majd, de mondtam hogy mi összeházasodunk még előtte.

2016. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!