Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj hogy 18-hetes...

Szerintetek baj hogy 18-hetes vagyok és nem mindig érzem a babám mozgását?

Figyelt kérdés
2016. júl. 19. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Van, aki csak 20-22 hetesen érzi.
2016. júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok és én sem érzem még határozottan. 😞 2. Babám pedig.

Én is várom már nagyon, hogy érezzem.

2016. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak késöbb lesz rendszeres, nyugi. :)
2016. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 15+2 hetes kismama vagyok és a 14. hét közepétől már mindennap érzem a mozgását.

Amikor 12. hét körül voltam akkor is volt már hogy éreztem, de akkor csak jelentkezett. Most pedig már minden nap szoktam érezni.


De szerintem nem baj, ha még te nem érzed mert lehet neked máshol helyezkedik el a babád és ez lehet az oka.

2016. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elöl van a méhlepény nekem 18. héttől csak bejelentkezett naponta,vagy ha úgy feküdtem ültem ahogy neki nem volt jó finoman jelzett,apró mocorgás kb 29.héttől majd szétrúg már, legjobb mikor egyszerre rúgja a bordáimat és bokszol a másik oldalon,de ha aggódós vagy vegyél szívhang figyelőt,nekem segített mikor nem éreztem aznap,megnyugtatott
2016. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!