Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Remenykedhetek a bababa?

Remenykedhetek a bababa?

Figyelt kérdés

Nogyogyasznal voltam ma ,mivel nagyon faj a mellem es gyakran jarok pisilni is,megvizsgalt es azt mondta hogy felmerul a terhesség gyanuja de nem biztos benne ezert elkuldott ultrahangra.

Junius 28-an volt utoljara menstruaciom es ahogy elmult parommal elkezdtuk a baba projekten dolgozni :) szerintetek lehetseges?


2016. júl. 21. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért gondolod hogy egy laikus többet tud mondani a nőgyógyásznál?
2016. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam volt mar valaki hasonlo helyzetbe aki szivesen megosztana velem!!!!!!!!!!!!
2016. júl. 21. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha a nogyogyasz nem tudta, akkor en innen a telefonom kepernyojerol majd tudom ?
2016. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Eleg sok a bunko ember itt a gyakorikerdeseken. Szerintem ha valaki nem tud ertelmes dolgot valaszolni akkor inkabb ne irjon semmit.

Kerdesedre valaszolva szerintem erdemes lenne egy tesztet csinalni de szerintem is eselyes hogy baba van a dologban.

2016. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap csinaltam de sajnos negativ lett.

De ha nem baba akkor mi mas lehetne?

Kerem a negativ hozzaszolokat hogy ha ertelmes valaszt nem tudnak adni akkor inkabb menjenek es uljenek le koszonom! :)

2016. júl. 21. 12:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy koran teszteltel nehany nap mulva probald ujra.
2016. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nos, a naptár szerint 3 hetes és 2 napos "terhes" vagy, nem is értem, mit vártál a teszttől. Ha terhes LESZEL ebben a ciklusban, kb. most ér a zigóta a méh üregébe, ott eltölt néhány további napot lebegve, majd elkezd beágyazódni, na ekkor jön létre egyáltalán a terhesség. A premens tünetek megegyeznek a koraterhes tünetekkel, erre semmit nem lehet alapozni. Ha késik a vérzésed, tesztelj, ha pozitív, rá kb. 2 hétre menj el orvoshoz, hogy lásson is már valamit. Ha most kezdtek próbálkozni, jó ha tudod, hogy egy adott ciklus során kb. 20% a teherbeesés esélye, ha mindegyikőtöknél minden oké és jókor is vagytok együtt. Sok sikert! És lazíts! Tereld a figyelmedet a nemvártig! ;)
2016. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azert all fent a gyanuja mert menzesz miatt IS megvastagszik a mehnyalkahartya es a terhesség miatt is
2016. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es es 6-os vagyok. Mi ujsag kedves kerdezo? Tudsz mar valamit? Remelem osszejott a baba nektek. :)
2016. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!