Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Savlekötésre tudtok ajánlani...

Savlekötésre tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Rennie-n kívül mert nem használ ès az ízét sem bírom...Olyan méreteket öltött hogy fáj a nyelőcsövem,éljeleket végig ülöm...

Pedig már enni sem nagyon merek nehogy rosszul legyek... pl:görögdinnye,őszibaranck

Valami természetesebb esetleg korpatablettát próbáljam meg?vagy háziorvos?



2016. júl. 22. 09:51
 1/8 A kérdező kommentje:
17hetes vagyok
2016. júl. 22. 09:53
 2/8 Gabbb0530 válasza:
Szia! En is nagyon savas vagyok,az voltam mar a terhesseg elott is. Rennie semmit nem er nekem sem. Haztartasi keksz sem, pedig mindenki azt mondja. Jeghideg citromos viz. 2decibe mehet egy fel citrom. A folyamatos ropi csipegetes az is jo felteve ha a hanyinger ellenere le tudtam gyurni. Ami nagyon szuper az a Gyuri bacsi fele teak kozul a diofalevel es mezei katang egyutt. Ezek gyomorra valoak emesztest segitoek, epere is jok ha jol mukodik az emesztes a sav sem tud annyira visszajonni.
2016. júl. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem q salvus víz segített. Rossz az íze, de teljesen elmulasztotta minden panaszom.
2016. júl. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rennie az egy kalap ..


Talcid vagy Acidogit, ez ezerszer jobban köti le, hosszabb távon pedig valami protonpumpagátló, sztem most a legjobb a Pantoprazol 40 mg

2016. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem nem ne aggódj, ezeknek semmi hatása a terhességre
2016. júl. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is a Salvus vizet ajánlom. nekem 8 hetesen kezdődött, és akkor elkezdtem inni minden este kb. 1-1,5 dlt...ha nap közben égett, akkut jelleggel, akkor szintén 1 dlt kb (ezt azért írom mert asszem napi 2-2,5 dl a limit, de rá is van írva az üvegre, patikában 700 ft körül van 2 liter, de az elég is a kúrához) szóval ezt ittam így lefekvés előtt, étkezés fogmosás után, 2 héten keresztül, és szépen elmúlt a gyomorégés....szóval ezt kúra szerűen kell csinálni.

emellett nagyon kerüld a savas dolgokat, gyümölcsöket, paradicsomot, a fűszeres ételeket, jól lúgosít a graphefruit viszont, és érdemes repce mézet is beszerezni - egyrészt mert az egyik legolcsóbb és legfinomabb méz - másrészt mert ez az egy méz ami lúgosít mindegyik másik savasít...édesítéshez használd ezt. Tej is jó lehet a gyomorégésre mert az is lúgosít.

2016. júl. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rajtam csak a hideg tej segített, pedig ki nem állhatom, de megittam, mert már nagyon kellemetlen volt a helyzet
2016. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ludea: vényköteles,nőgyógyász is kiírhatja.

én is szedtem terhesség alatt,ezen kívül semmi nem használt :/

2016. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!