Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes kismamik, hogy...

30 hetes kismamik, hogy vagytok? Fiatok, lanyotok lesz? Hogy sikerult a 30 hetes uh?

Figyelt kérdés
Nekunk fiu lesz (lany) utan.Sokat mozog.Mi a meleget nehezen birjuk, nehezen kapok leveget.Este ugyesen alszik, en kevesbe.Haton ismet nem kapok levegot oldalt pedig nem mindig kenyelmes.Ma ejszaka arra jelltem hogy fajdogalt a hasam alja de jott ment a fajas es elis mult.Gondolom no a meh vagy sokat mozogtam napkozben.Nekunk jol sikerult az uh bar sokat vartunk.Bpd 78mm Ac 260mm Fl 59 mm becsult suly 1619 gr. Azt mondta a doki hogy hosszu lesz es eleg nagy mar most a sullya.Szerintetek? Nektek mik az ertekek? Az uh szerint 30 het 5 napos amikor keszult az uh akkor 29 hetes4 napos volt.
2016. júl. 23. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár már 35 hetes vagyok, de megnéztem a 29. hét uh eredményeinket (29+2 nap). A bpd 79, az fl 58, becsült súlya 1400 gr volt akkor. Azóta már sokkal nagyobb, a 33. héten már 2200 gr volt, legközelebb a 36. héten megyünk (1 hét múlva). A mi kisbabánk is kisfiú, első baba, szeptember 9-re várjuk. Én háton már a 24. hét óta nem igazán tudok feküdni, mert szó szerint az ájulás környékez, a doktornő szerint sokakkal előfordul, vmi vénát nyom a kisbaba. Uh-n is 5 percet bírok háton, utána muszáj oldalra fordulnom, és úgy folytatják a vizsgálatot. A hasam alja nekem is sokszor húzódik, főleg amikor arrafelé mozog a kisbaba, de ha ledőlök, elmúlik. Én külföldön élek, itt márciustól októberig 34-38 fok van napközben és estére is csak 25 fokig "hűl le", úgyhogy amennyit csak tudok, légkondis helyiségben töltök :-) Egyebekben eddig minden rendben, remélem a továbbiakban sem lesz semmi komplikáció. Sok sikert nektek is!
2016. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia :) en tegnap töltöttem a 30.hetet es múlt heten voltunk uh-n ezek az eredmények : BPD: 80mm HC: 287,9mm AC: 256,1mm FL: 58,9mm Bsuly: 1588g

Uh szerint 30+1 hetes voltam. Koponya végű fekvésben van tehát befordult a kismanó :) egy kis izgága állandóan mocorog es rúgja a bordáimat. Este nekem is ügyesen alszik csak amikor felülök inni mindig felébred es utanna mar en is nehezen alszok vissza, de nem baj mert imádom ahogy mocorog igaz sokszor mar fájdalmas. A meleget nehezen birom nagyon főleg hogy a párom fázós es max csak bukón lehet az ablak majd meg fulladok... Egyebkent október 12.-re vagyok kiírva , kisfiú lesz es ha minden igaz akkor Noel lesz a neve :) mar majdnem mindent meg vettünk neki... Es te ??? Hogy állsz a vásárlással kedves kérdező ???? A hízás ??? En eddig 11kg-ot hiztam es ma döntöttem el hogy erre az utolsó 10 hétre ra állok a 180g-os ch diétára... ;)

2016. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello:) mi holnap megyunk! En oktober 11-re vagyok kiirva es kislany lesz.

Nagyon varjuk mar:) sajna antibiotikumos kezelesen leszek egy darabig mert osszeszedtem vmi fertozest.

Ti mit dolgoztok amugy?

2016. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi,hogy irtatok.Nekunk Dominik lesz a nagyfiu neve:-).En itthon vagyok,nem dolgozok.Nekem van egy 7 eves lanyom igy nagyon sokminden megmaradt igy szinte csak pelus ,aprosagok,ruha kell.Sajnos a parom mostanaban sokat dolgozik igy nem tudom mikor jutunk be Miskolcra vasarolni,remelem minnel hamarabb mert az autokazast mar nehezen viselem es a meleget is.Mi mar holnap toltjuk a 32. hetet.Legutobbi szamolas alapjan Okt. 1-re vagyok kiirva.Eddig 10 kg hiztam de nem igazan latszik,remelem csak a sok dinnye aztan majd lemegy!Ha lesz kedvetek irjatok a kesobbiekben is hogy mentek a vizsgalatok.....SZep napot mindenkinek!!
2016. aug. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!