Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem javasolt terhesen a...

Miért nem javasolt terhesen a túl sós és fűszeres ételek fogyasztása?

Figyelt kérdés

Mert ha ilyeneket eszem akkor mi van? Most pl. sós chipset eszem, eléggé sós. Ez miért baj?

Szeretem a fűszeres ételeket és gyakran eszek reggelente erős paprikát is.


2016. júl. 26. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen az ize sos. Egyes eteleken nem is erezni mennyi a so benne.

Egyebkent en nem igazan paraztam ezen.

Annyi h alkohol. Koffein kivolt. Zarva , meg a nyers hus es torma!

2016. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a só visszatartja a vizet és vizesedhetsz miatta. a csípős meg nekem pl sok gyomorsavat okoz, de szerintem ha nincs semmi bajod, nyugodtan eheted.
2016. júl. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Vizesedest okoz, ami nem kellemes terhessegnel.
2016. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a 2. jol irja: a viz visszatartas miatt, tovabba a gyomoreges miatt - nem csak a csipos, alapvetoen a zsiros fuszeres etelek savasitanak, ami nagyon kellemetlen a terhesseg alatt, amikor az ember gyakran szenved amugy is a gyomoregestol mert a meh felfele nyomja a gyomrot es a gyomorszajnal mittudom en mi miatt tul teng a sav - annak idejen jol utana olvastam mert az elso terhessegemnel nagyon gyomoregos voltam. most a masodiknal egyebkent tobb chipset eszem meg eleg sok kolat iszom kivanom a sos eteleket de nem szenvedek annyira a gyomoregestol...de attol még jobb kerulni ezeket. mar ha kepes vagy ra :))
2016. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alapból sótlanul főzök,csipsz ieneket nemeszek,mégis akkora a lábfejem bokám ujjaim,mint a ház,é s terhesség előtt semmi csípőset még nem tudtam enni,most csak azt kívánom,nálunk lehet venni kis totykába sajt zöldségek,csilis szószban,az bármilyen mennyiségben jöhet,igaz van benne só de minimális
2016. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!