Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

30 napos a ciklusom. Elvileg ugy éreztem a 15. napon lehetett az ovum. Holnap kellene megjönnie. Kipróbálta egy one step tesztet nem elsőből...elvileg igy ma a 14. Dpo. Elvileg már mutatnia kellene ha baba van, igaz. Ezek azonnali képek:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. júl. 28. 09:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van ott még egy csík, csak kicsit a szélén. Szerintem pozitív.
2016. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom. Ha nem jön meg a jövő hét közepéig, akkor 10-es teszttel nézz rá megint.
2016. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Olyan mintha el lenne csúszva a "belseje", de a csík ott van. Én vennék ma egy tesztet és megpróbálnám holnapi elsőből.

Sokan dicsérik a Facelle-t, Rossmannban lehet kapni.

2016. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, ezt a tesztet lehet negatívként és pozitívként is értelmezni. Első pisiből tesztelt holnap, az már egyértelműbb lesz.
2016. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Haat hatareset.

Elsobol tesztelj

2016. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
pozitív lesz ez szerintem.
2016. júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Veszünk tesztet reggelre. :) remélem duplacsikos lesz és egyértelműen.
2016. júl. 28. 10:40
 8/15 anonim ***** válasza:

Raktam a képedre kontrasztot. Nem tudom eldönteni, melyik csíkot nézzem. Mert ott ahol elvileg lennie kéne fehér csik látszik, viszont mellette van valami. Furcsa. Vegyél facellet.


[link]


Az én one stepem ilyen volt:

[link]

2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyooon köszönöm! A masodik kep lenne a legszerencsésebb. Nem vízszintben fotóztam...szerintem azert is fura meg igen amugy is
2016. júl. 28. 12:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Remelem tevedek, de szerintem epp a tesztcsik helye feher, ahol a reagens benne van es mellette hirtelen szines a teszt tobbi resze, ahogy az egesz hatter picit elszinezodik a vizelet hatasara. Csak azert tunik "csiknak" mert mellette csikban a tesztvonal helye hofeher maradt.

A hofeher csik jo helyen van, annak kellene ott szinesnek lennie pozitiv eseteben.

Azt hiszem en ugyazezt a tesztet hasznaltam, 11. Dpo-n nagyon-nagyon halvany lett, ilyen: [link]

A kontrollvonal az enyemen is ugyanott van, ahol a tieden, ha elcsuszva lenne a tied, akkor a kontroll is mas helyre kerulne.

Ettol fuggetlenul meg barmi lehet, mert ez nem epp a legerzekenyebb teszt. Ha nem jon meg a mensid, akkor csinalj meg egyet. Drukkolok!

2016. júl. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!