Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szult mar a Szent...

Valaki szult mar a Szent Margit Korhazban?

Figyelt kérdés

Novemberben fogok szulni es a Szent Margitba fogok menni.

Nem tudom,hogy jo vagy nem,milyenek az orvosok,noverek.

Hogy bannak az emberrel vagy mit varjak el.

Segitenetek!!!



2016. júl. 30. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha minden igaz holnap szülök ott :) ha gondolod majd megírom milyen volt :)
2016. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ohh gratulálok a babához és ha igen sok sikert és igen szeretném ha leírnád milyen volt. :)

Vagy te hogyan érezted magadat és a picivel mit csináltak,szóval minden érdekellne.

2016. júl. 31. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott született a fiam 5 évvel ezelőtt, az orvosokra és szülésznőre semmi rosszat nem tudok mondani, nagyon kedvesek segítőkészek voltak, csecsemős nővérek már kevésbé... türelmetlenek, frusztráltak, de lehet hogy csak én fogtam ki... a kaja pocsék, nekem hoztak mindennap. Mire vagy kíváncsi?
2016. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolso,gratulalok a fiadhoz. :)

Nagyon borzalmasak voltak bent?

Mindenre,hogy ha bemegyek mit kell es hogyan.

Vagy hogy beontest adnak vagy borotvalas ilyesmi,nagyon sokat hallok ezekrol es en semmit nem tudok.

Mit kell tenylegesen vinni a korhazba.

Hova raknak be ha szulni megyek es utana,szulesen mi lesz...orvosokra es noverekre vagyok kivancsi meg,hogy viselkednek.mindenert penzt kell adni vagy en dontom el??

Babaval mi lesz bent,furdetes,etetes,velem alszik vagy elviszik.

Szoval mindenre kivancsi vagyok,ha termeszetes szulesem lesz,mi lesz vagy meddig kell bent lenni??

Ha gatat vagnak megfogja nezni a doki vagy avval mi lesz?

2016. aug. 1. 15:46
 5/5 anonim ***** válasza:

egyrészt a terhesgondozóban kaptál egy papírt, azt olvasd el! sok kérdésedre választ kapsz. azon van rajta mikor van a szülésfelkészítő. azt hiszem pont egy hét múlva hétfőn lesz. menj el, akkor bemész majd a szülőszobába is, elmondanak mindent, orvosokkal és szülésznőkkel is találkozol :)


[link]

2016. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!