Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két napja késett a menstruáció...

Két napja késett a menstruációm, mikor is csináltam egy Gabriel terhességi tesztet, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem reggeli vizeletből,hanem délutániból,6 óra körül csináltam a tesztet,ami egyértelműen negatív lett. Viszont nagyon sok folyadékot (vizet) ittam előtte,félek,hogy csak emiatt mutatott negatívat...Ellenben ma megjött,viszont egyáltalán nem úgy,ahogy szokott,mert vér helyett csak barna jön és az is nagyon nagyon minimálisan...Felfáztam egy hete,2 napja nagyon lázas vagyok,és elég feszült voltam mostanában,ez is lehet az oka?

2016. aug. 3. 21:25
 1/2 A kérdező kommentje:
3 napot késett
2016. aug. 3. 21:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem más lehet a háttérben, inkább a láz miatt rendetlenkedhet a menzeszed.
2016. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!