Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizelet üledékben baktérium,...

Vizelet üledékben baktérium, vvs, laphámsejt?

Figyelt kérdés

38. hétben vagyok.

Ma kaptam meg az erdeményem.

Szerdán tudok csak az orvosomhoz menni a papírral, viszont kicsit ideges vagyok.

Vvs <2 jó, nekem 6.

Laphámsejt <10, nekem 37.

És a baktérium <1000 jó, az enyém 11800, ezen eléggé megijedtem.


Mi lehet mögötte? És a babára milyen hatással van?

(A vérnél csak minimális eltérések vannak.)

Értelmes válaszokat szeretnék, kioktatásokat mellőzzétek, ha lehet!



2016. aug. 5. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Èn mennék addig a hàziorvoshoz.Gyszert ő is tud adni. A többit meg szerdàn meg tudod beszélni az orvossal.
2016. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Gondolom húgyuti fertőzés.

Vizelésnél nincs gondod?

Vesetàjèk nem fàj?

Hüvelyfolyàs normális?

2016. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Annyi van, hogy nagyon gyakran járok wc-re, de semmi panaszom nincs.

Ho-hoz is csak hétfő délután tudnék leghamarabb, a védőnőhöz viszont hétfő reggel kell menjek, hátha tud valamit mondani.

Amúgy olvastam a neten több helyen írták, hogy középsugárból kell... És kapcsoltam, hogy én ezt elrontottam, mert az elejéből adtam le, amire azt írták, elrontja az eredményt...

2016. aug. 5. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Fehérje így kerülhet bele de a vér az már jelzi hogy más is van nemcsak egy kis hüvelyből bekerült folyás esetleg

Hàt jó lenne pedig mielőbb doki de addig is igyàl sokat mosasd a hólyagod.Nem baj ha m3g többet kell pisilni

2016. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes vagyok de már 2doboz augmentint szedtem el emiatt, nekem is sok a fehérje,a baci a vizletemben 6 hetesen így kezdtem a terhességet,rendszeresen viszem tenyésztésre sosem tökéletes. Nagyon sok folyadékot kell inni,hogy tisztuljon.
2016. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam védőnőnél, megnézte a papírom. Mindennap ittam tőzegáfonyateát. Nézte a védőnő a vizeletet, teljesen negatív, ő is azt mondta, valószínűleg az volt a baj, hogy az eleje ment a laborba...
2016. aug. 8. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy legyen.

Minden jót nektek:)

2016. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!