Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, Anyukák! Velemenyek?

Kismamák, Anyukák! Velemenyek?

Figyelt kérdés
32 hetben jarok.Kedden voltam 4 D ultrahangon es 31 hetes 2 naposnak feleltem meg 1842g a súlya es 140/min a szivverese. Ma voltam a kotelezo 32 hetes ultrahangon es 1821 g es 130/ min a szivverese a kalkulator szerint 32 het es 1 nap. Nem minden ultrahang gep ugyanolyan olyan gondolom igy vannak elteresek. Viszont amit kerdeznek az a szivverese h ez h nem egyezik a ket vizsgalat. Normalis ez?
2016. aug. 5. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hisz nekünk se egyforma mindig:)
2016. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, nem lehet mindig miliméterre pontosan mérni, hiszen itt ugye milimétereken múlik minden. Három nap alatt amúgy sem nő olyan szignifikánsan, így simán a mérésbeli enyhe pontatlanság az oka. A szívhang pedig állandóan változik, a terhesség harmadik harmadában a normál tartomány 120-160 között van. Nekem a 25. héten 131, a 29. héten 138 volt, majd a 33. héten 128. Gondolj bele, nekünk sem mindig ugyannyi a pulzusunk, változik egy csomó külső vagy belső hatásta. Nincs jelentősége, amíg nem kiugróan magas vagy alacsony. 35+2 hkm
2016. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors vàlaszokat. Sok egeszseget es boldog babavarast.
2016. aug. 5. 20:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd amikor Nst-re fogsz járni a végén, rádteszik a készüléket ami a baba szívverését is folyamatosan mutatja, látni fogod, hogy pár percen belül is mennyit változik. Amikor intenzíven mozog hevesebben ver, amikor pl.alszik vagy csak nyugiban van, akkor lassabban. Mint mindenkinek :).
2016. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!