Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinél benn volt az apuka...

Akinél benn volt az apuka UH-n az a vizsgálat elejétől bement, vagy csak a "lényegre"?

Figyelt kérdés
16. heti UH lesz, eddig még nem volt velem a férjem. Most szeretné ő is látni az izgő-mozgó kisbabát, viszont nem tudom, hogy ennek mi a "protokollja". Nálunk úgy zajlik egy ilyen vizsgálat, hogy az elején inkább beszélgetés van, és a kérdések letisztázása a dokival, majd után az UH. Magánrendelőbe járok és természetesen rákérdezek tőle, hogy a kíváncsi apuka mikor csatlakozhat, de addig is érdekességből kérdezem, hogy nálatok ez hogy ment?
2016. aug. 8. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig együtt mentünk be.
2016. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az uh külön helyiségben volt, amikor oda átsétáltunk, akkor lehetett szólni az apukának is, hogy jöjjön be. magánrendelés.
2016. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Velem mindig bent volt a férjem. Már a beszélgetések alatt is. Ha volt kérdése, ő is feltehette.
2016. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálam is mindig bent volt. Néha neki is volt kérdése. És pl amikor a 14. héten rákszűréshez vett a doki kenetet, akkor is bent volt. A szülést is végignézte.

Miért ne lenne bent? Együtt csináltuk végig a terhességet is.

2016. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nálunk is mindig egyből bejött, meg mindenkivel egyből bement, így bennem ez fel sem merült :) nálunk 1 helyen van a beszélgetés, utána a vizsgálat + UH

szintén magánrendelő.


sztk-ban egyedül mentem be, majd kiszóltak apukának. Lehet oda is jöhetett volna egyből, de ott csak 1x voltam, így ki sem derült.

2016. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

együtt mentünk be. mondjuk a magándokihoz nem nagyon jött velem, de pont a 16. hetin ott volt, hátha megtudjuk a nemét :)

együtt bementünk, megdumáltuk a dolgokat, majd én mentem a függöny mögé, doki megvizsgált, aztán elővette az uh-ot és szólt a férjemnek, hogy jöhet :)

2016. aug. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint a 2. válaszolónál. Az UH kűlön szobában van, mielőtt oda bemegyünk, akkor lehet hívni apukát. Bár szerintem előtte a dokihoz is bejöhetne, de az én férjem csak az UH-ra jött be.
2016. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk már tehesség megállapításakor is bejöhet ha szeretne... elsőnél mindig bent volt most jön a kistesó sajnos nem tud bejönni mert ő vigyáz kint a nagyra. Viszont majd 4d - re ketten megyünk :)
2016. aug. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kezdetektől fogva mindig bejön velem, magánrendelésekre járunk tehát mindig fizetünk ezért. Igy szoktuk meg és azért is igy járunk mert napközben ő dolgozik és ezért csak magánrendelésre tudunk együtt menni.


Jó hogy bent van mert igy ő is mindenről tud, vagy ha én valamit nem értek akkor ő ott van legalább és megérti.


18+1 hkm

2016. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!