Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 5 hetesen, elvileg az...

Anyuci90 kérdése:

Vérzés 5 hetesen, elvileg az embrio se latszik de van terhesseg, valaki igy?

Figyelt kérdés
5hetes es 4 napos vagyok elvileg. Mult csutortokon ebyhen vereztem ami atment barna folyasba. ez meg aznap elmult.Penteken tudott fogadni a dokim,aki megvizsgalt,zart mehszajat es puha mehet tapintott. Uh-t nm csinalt,mert azt mondta meg korai. Juni 30-an volt utolso mensesem elso napja es 31 naposak a ciklusaim. Na szoval irt fel utrogestant szajon at napi 3x1-et es agynyugalomra intett. Vasarnap ejjel pisilni mentem ujra elenk piros ver tavozott,utana atment barnaba de mivel majdnem elajultam bementunk a sote 1re. Ott uhn nem lattak semmit. Marmint petezsakot ... sehol. Se nehen kivul se belul. Azt mondta a doki h lehet meg nagyon korai terhesseg es ezert nem latni,de igazolta h tapintasra elvileg terhesseg. Uhn latta a megvastagpdott mehfalat is. Kozolte h nagyon gyakori a veteles ilyenor ha elmegy hat elmegy... hazakuldott mert mar akkor persze nm vereztem mire megvizsgalt.viszont reggel barnazni kezdtem..igy Ma elmentem dokimhoz,o azt mondta h azert nm lat semmit mert koraterhesseg,ne ijedjek meg szrdjem az utrot es pihenjek. most elkezdtem verezni elenk pirosan... mi lehet akkor ez?? Valaki hasonloan?

2016. aug. 8. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Többet nem tehetsz, mint amit most teszel. Szeded a gyógyszert, es pihensz.

A sok vérzés nem jó jel. Az, hogy nincs még petezsák, elvileg beleférhet.

Drukkolok.

2016. aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat! Próbálj pozitívan gondolkodni, de azért készülj fel a rosszra is! Nem jó az élénk piros vérzés, de nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!
2016. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó a vérzés és az sem, hogy nincs durazsák. :( Szedjed az utrot és feküdj. ez sajnos ilyen... Az első 12 hét arról szól, hogy vagy megmarad, vagy nem. Ennél többet nem lehet tenni.

Drukkolok, hogy rendben légy!

2016. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Igyekszem minél többet pihenni,nagyon szeretnénk a babót! A fèrjem szerencsére sokat segít,rendezi a 6 èves lánykánkat is. Kicsit fèlek...de nagyon igyekszem pozitiv is lenni. Szép estét Nektek!
2016. aug. 8. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Terhes lettem de a doki még azt mondta ne menjek úgyis korai.

Korábbi vetél3s miatt tudtam hogy szednem kéne a duphastont vagy valami màst.

Vérezgettem.

Ijesztő volt az az egy hét.

Igazàból nem hittem hogy megmarad.

Most 34 hetes vagyok;)

Korábbi vetélésn3l barnázás után egyből frisd bő vérzés piros volt.

Csak azért írom hogy lehet bàrmi még.

A fontos hogy t3nyleg pihenj s próbàlj terelni ne idegeskedni


Drukk!

2016. aug. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Hogy vagy?

2016. aug. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos tegnap mutottek...kivettek a bal petefeszkem es petevezetekem. Egy 5mmes kis zsakocska volt mar verkeringessel... osszetortem...igen tudom,hogy meg ott van a jobb oldali...de szerintem ezt csak az erti meg,aki tenyleg igazi no es anyuka (mar vagy szeretne lenni...) hat igy vagyok most.. :(
2016. aug. 13. 07:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval méhen kívüli volt?! Nagyon-nagyon sajnálom :( ! Mielőbbi gyógyulást és lelki megbékélést kívánok neked!
2016. aug. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnàlom:((

Mielőbbi felépülést kívánok!

2016. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lányok borzasztó nehèz... a fizikai részét szinte nem is érzem. Néha fáj,de azt kell mondjam egy tűszúrás fájdalmasabb. Persze nem szaladgálok vagy ilyenek... a lelki része,na az a borzalmas... ott motoszkál egész nap a "miért pont én az az 1%?"-és a többi megválaszolhatatlan kèrdès... Tudom,hogy lehet mèg gyerekem,de ezek után ott van az is,hogy mi vsn ha nem működik vagy a következő is ilyen lesz? Ès utána már nem lesz több "saját",rendes esélyem.. el vagyok keseredve.
2016. aug. 16. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!